+48 74 664 91 64invest@invest-park.com.pl
×

Wyszukaj w serwisie

Szukaj

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

*** Informujemy, że na stronie Klastra Edukacyjnego "INVEST in EDU" został uruchomiony dział dotyczący aktualnych ofert pracy oraz staży i praktyk w firmach działających w WSSE. Zapraszamy na stronę ***    *** Zapraszamy do współpracy jako partner lub sponsor III edycji INVEST-PARK Business Mixer. Zainteresowanych prosimy o kontakt: businessmixer@invest-park.com.pl ***

Ponad 2920 ha gruntu zostało objętych Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST-PARK”. Szczegółowa mapa dostępnych terenów inwestycyjnych z ulgami podatkowymi dostępna jest na mapie. Atrakcyjny grunt pod fabrykę znajdą państwo również poprzez kreator terenu.

WSSE „INVEST-PARK” obejmuje tereny w 4 województwach Polski południowo – zachodniej, w samym sercu Europy Środkowo – Wschodniej. Uzbrojone działki inwestycyjne położone są w sąsiedztwie Niemiec i Czech. Dogodne połączenia z głównymi szlakami komunikacyjnymi oraz portami lotniczymi umożliwiają łatwy dostęp do rynków zbytu. Bliskość dużych aglomeracji miejskich ułatwia pozyskanie wykwalifikowanych pracowników.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna pomaga w kontaktach z administracją rządową, samorządami oraz gestorami mediów, co znacznie skraca i ułatwia niezbędne procedury. WSSE „INVEST-PARK” w 2014 roku został wyróżniony w prestiżowym rankingu fDi Magazine (grupy Financial Times) za poziom i kompleksowość obsługi inwestorów.

Na terenach objętych Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną zainwestowało do tej pory ponad 170 firm, w tym światowe koncerny, jak: Volkswagen, 3M, Toyota, czy Mondelez.