+48 74 664 91 64invest@invest-park.com.pl
×

Wyszukaj w serwisie

Szukaj

Departament Obsługi Inwestora

*** Zapraszamy do udziału w III edycji INVEST-PARK Business Mixer. Formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem: FORMULARZ ***    *** Informujemy, że na stronie Klastra Edukacyjnego "INVEST in EDU" został uruchomiony dział dotyczący aktualnych ofert pracy oraz staży i praktyk w firmach działających w WSSE. Zapraszamy na stronę ***

Zadania: Kontakt z inwestorami, wydawanie zezwoleń na działalność w strefie (negocjacje, rokowania i przetargi), kontrole wydanych zezwoleń, sprzedaż gruntów, wynajem hal, udzielanie informacji o pomocy publicznej.

DOI_BeataRzemyszkiewicz

Dyrektor
Beata Rzemyszkiewicz

b.rzemyszkiewicz@invest-park.com.pl
tel. +48 74 664 91 52

Pracownicy:

DOI_KatarzynaProciak

Katarzyna Prociak
k.prociak@invest-park.com.pl
tel. +48 74 664 91 54

 

DOI_MalgorzataWlochal

Małgorzata Włochal
m.wlochal@invest-park.com.pl
tel.+48 74 664 91 54

 

DOI_MaciejTyszka

Maciej Tyszka
m.tyszka@invest-park.com.pl
tel.+48 74 664 91 79

 

DOI_JustynaRybicka

Justyna Rybicka
j.rybicka@invest-park.com.pl
tel. +48 74 664 91 71

 

DOI_MichalKoziol

Michał Kozioł
m.koziol@invest-park.com.pl
tel.+48 664 91 71

 

Jadwiga Ziarnowska

Jadwiga Ziarnowska
j.ziarnowska@invest-park.com.pl
tel.+48 664 91 71

 

Malgorzta Hoffner2

Małgorzata Hoffner – Kowalska
m.hoffner@invest-park.com.pl
tel.+48 664 91 71