+48 74 664 91 64invest@invest-park.com.pl
×

Wyszukaj w serwisie

Szukaj

Zarząd Spółki

*** Informujemy, że na stronie Klastra Edukacyjnego "INVEST in EDU" został uruchomiony dział dotyczący aktualnych ofert pracy oraz staży i praktyk w firmach działających w WSSE. Zapraszamy na stronę ***    *** Zapraszamy do współpracy jako partner lub sponsor III edycji INVEST-PARK Business Mixer. Zainteresowanych prosimy o kontakt: businessmixer@invest-park.com.pl ***

Biuro Zarządu / Sekretariat
Tel. +48 74 664 91 64
Fax +48 74 664 91 62
mail: invest@invest-park.com.pl

Maciej Badora Prezes WSSE

Prezes Maciej Badora

Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył aplikację sędziowską w okręgu Sądu Wojewódzkiego w Wałbrzychu z siedzibą w Świdnicy. W Wałbrzychu, swoim rodzimym mieście, prowadzi praktykę adwokacką. Specjalizuje się w sprawach gospodarczych. Jest również aktywnym działaczem społecznym.

 

Michał Szukała Wiceprezes WSSE

Wiceprezes Michał Szukała

Ukończył Uniwersytet Wrocławski na wydziale prawa oraz studia podyplomowe z zakresu rachunkowości. Był między innymi radnym oraz przewodniczącym rady miejskiej w Świdnicy, członkiem zarządu spółek miejskich oraz prezesem spółki Zremb Świdnica.

 

Krzysztof Drynda Wiceprezes WSSE

Wiceprezes Krzysztof Drynda

Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku elektronika i komunikacja. Prowadził własną działalność w zakresie doradztwa finansowego, był kierownikiem biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Jest radnym miasta Opole. Ma również doświadczenie w koordynowaniu projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Aktywnie działa w sferze społecznej. Jest współzałożycielem i członkiem zarządu Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych „Horyzonty” oraz absolwentem Akademii Innowatorów Społecznych.