+48 74 664 91 64invest@invest-park.com.pl
×

Wyszukaj w serwisie

Szukaj

Business Mixer – III Edycja

*** Informujemy, że na stronie Klastra Edukacyjnego "INVEST in EDU" został uruchomiony dział dotyczący aktualnych ofert pracy oraz staży i praktyk w firmach działających w WSSE. Zapraszamy na stronę ***    *** Zapraszamy do współpracy jako partner lub sponsor III edycji INVEST-PARK Business Mixer. Zainteresowanych prosimy o kontakt: businessmixer@invest-park.com.pl ***

Zapraszamy do współpracy jako partner lub sponsor III Edycji INVEST-PARK Business Mixer, która odbędzie się 8 czerwca 2017 roku.

Idea Business Mixera zaczerpnięta została z formuły „speed dating”, czyli „szybkich randek” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy siedzący przy okrągłych stołach po kolei prezentują swoją ofertę. Mają na to dokładnie dwie minuty. Koniec czasu sygnalizowany jest przez dźwięk dzwonka. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, przedsiębiorcy przesiadają się do następnych stołów, by zaprezentować się kolejnym uczestnikom. Jest to doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, które mogą przerodzić się w stałą współpracę.

Szczegółowe informacje:

Izabela Małek – kom. 723 188 441 lub tel. 74 664 91 69
Małgorzata Włochal – kom. 887 886 611
e-mail: businessmixer@invest-park.com.pl

Poniżej prezentujemy firm z II edycji wydarzenia