+48 74 664 91 64invest@invest-park.com.pl
×

Wyszukaj w serwisie

Szukaj

Business Mixer – III Edycja

*** Zapraszamy do udziału w III edycji INVEST-PARK Business Mixer. Formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem: FORMULARZ ***    *** Informujemy, że na stronie Klastra Edukacyjnego "INVEST in EDU" został uruchomiony dział dotyczący aktualnych ofert pracy oraz staży i praktyk w firmach działających w WSSE. Zapraszamy na stronę ***

Zapraszamy do udziału w III Edycji INVEST-PARK Business Mixer, która odbędzie się 8 czerwca 2017 roku w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław.

Prosimy o wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

Strona INVEST-PARK Business Mixera: businessmixer.pl

Szczegółowe informacje:

Izabela Małek – kom. 723 188 441 lub tel. 74 664 91 69
Małgorzata Włochal – kom. 887 886 611
e-mail: businessmixer@invest-park.com.pl

Idea Business Mixera zaczerpnięta została z formuły „speed dating”, czyli „szybkich randek” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy siedzący przy okrągłych stołach po kolei prezentują swoją ofertę. Mają na to dokładnie dwie minuty. Koniec czasu sygnalizowany jest przez dźwięk dzwonka. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, przedsiębiorcy przesiadają się do następnych stołów, by zaprezentować się kolejnym uczestnikom. Jest to doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, które mogą przerodzić się w stałą współpracę.