Archiwum Zarządu

Skład Zarządu Spółki IX Kadencji:


Brak opisu obrazka

Piotr Wojtyczka, Prezes Zarządu, jest absolwentem studiów podyplomowych – Master of Business Administration, a także doświadczonym ekspertem z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji wizerunkowej oraz Public Affairs.
W latach 2015-2016 pełnił funkcję Dyrektora ds. Marketingu w spółce Lotniczy Dworzec Towarowy Cargo. Od 2012 r. związany jest z branżą nowych technologii i IT. Pierwotnie na stanowisku konsultanta, następnie jako manager, wiceprezes zarządu i prokurent spółki informatycznej, w której odpowiadał za planowanie międzynarodowych kampanii produktowych i dział marketingu oraz wzrost wyników sprzedażowych. Od 2016 r., w ramach własnej działalności gospodarczej, prowadził bieżące doradztwo strategiczne z zakresu Public Relations oraz Public Affairs. Od marca 2017 r. pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu w agencji komunikacji zintegrowanej – Prospect sp. z o.o. sp. k., gdzie odpowiedzialny był za bieżący nadzór nad pracą i strategię rozwoju spółki oraz kształtowanie modelu biznesowego firmy. Od lutego 2019 r. do października br. pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.


Brak opisu obrazka

Waldemar Brykalski, Wiceprezes Zarządu
Ekspert z zakresu zarządzania projektami i specjalista w obszarze ekonometrii. Absolwent informatyki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada tytuł Master of Business Administration oraz Doctor of Business Administration uzyskany na Apsley Business School w Londynie.
Rozległe doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w sektorze prywatnym (m.in jako właściciel firmy specjalizującej się w projektowaniu i utrzymywaniu sieci komputerowych), a także publicznym (koordynując zadania z zakresu zarządzania kryzysowego i nadzorując procesy rozwojowo-inwestycyjne w jednostkach samorządu terytorialnego).
Jako Kierownik Gospodarki Komunalnej w Gminie Jawor odpowiadał za kompleksowe przygotowanie i wdrożenie systemu bezpłatnej komunikacji miejskiej.
W ostatnich latach jako Dyrektor Pionu Organizacyjnego nadzorował realizację zadań w obszarze IT oraz PZP, a także komercjalizację oferty spółki Wrocławskie Mieszkania. Jako zastępca Komendanta Głównego OHP odpowiadał za nadzór nad Centrum Informacyjno-Konsultacyjnym, a także rozwój Elektronicznego Centrum Aktywizacji Młodzieży.

 


Partnerzy

Przejdź do formularza kontaktowego Ikona koperty