Business Mixer

Zapraszamy na wydarzenie BUSINESS MIXER organizowane przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną INVEST-PARK

Business Mixer VI edycja 18 czerwca 2024 Wrocław – rejestracja wystartowała!

Idea Business Mixera zaczerpnięta została z formuły „speed dating”, czyli „szybkich randek” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy siedzący przy okrągłych stołach po kolei prezentują swoją ofertę. Mają na to dokładnie dwie minuty.

Koniec czasu sygnalizowany jest przez dźwięk dzwonka. Po wypowiedziach wszystkich, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów, by zaprezentować się kolejnym przedsiębiorcom. To doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

W ostatniej edycji Business Mixer organizowanej przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną udział wzięło 250 przedsiębiorców z całej Polski. Było to największe tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku, które stanowiło okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych.

W Business Mixer udział wzięły przedsiębiorstwa z 7 województw. Reprezentowali między innymi branże: motoryzacyjną, IT, AGD, budowlaną, chemiczną, farmaceutyczną, elektryczną, a także usługi doradcze, logistyczne, przetwórstwo oraz automatykę, robotykę i przemysł 4.0.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji są nowe technologie i innowacje. Automatyzacja, rozwój i nowatorskie rozwiązania – z tym wszystkim zapoznasz się biorąc udział w VI edycji Business Mixer. Bądź z nami i dowiedz się jak innowacje mogą zapewnić wzrost wydajności przedsiębiorstwa.

Celem proponowanej przez nas formuły speed dating jest pozyskanie jak największej liczby tzw. leadów – kontaktów, które pozwalają postawić kolejne kroki na drodze długotrwałej i owocnej współpracy biznesowej

Konferencja odbywa się na #TarczyńskiArena we Wrocławiu. To wielofunkcyjne i nowoczesne miejsce oferujące szeroki wachlarz możliwości. Obiekt świetnie sprawdza się nie tylko, jako arena rozgrywek piłkarskich i imprez masowych, ale również, jako miejsce bardziej kameralnych eventów. Nowocześnie wykończone i wyposażone przestrzenie Centrum Konferencyjno – Eventowego doskonale wpisują się w założenia naszej konferencji i ułatwiają zgromadzonym przedsiębiorcom skuteczny networking. Dodatkowym atutem jest dogodny dojazd i bezpłatny parking dla uczestników wydarzenia.

Chcesz zostać Partnerem wydarzenia? Może chciałbyś zaprezentować nowoczesne rozwiązania dla firm? Skontaktuj się z nami lub napisz: businessmixer@invest-park.com.pl

 

Dodatkowe informacje uzyskasz pod numerem: + 48 665 030 274 (Justyna Małecka, Departament Obsługi Inwestora, WSSE)

Zarejestruj się już dziś wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/yqAduuMZ7t

Zapoznaj się z regulaminem wydarzenia: Regulamin BM

Brak opisu obrazka

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie: https://businessmixerwsse.pl/

 

 

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty