Zarząd

Skład Zarządu Spółki:

 

ArturSiennicki_stronaWWW

Artur Siennicki, Prezes Zarządu

Artur Siennicki ukończył Akademię Controllingu w Poznaniu na kierunku Nowoczesny Controlling i Controlling Inwestycji, a także studia Executive Master of Business Administration w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie i studia menedżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada certyfikat z Kaizen Basics. Odbył szkolenie z zakresu filozofii Lean Managment zgodnie z programem studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Ukończył szkolenia specjalistyczne z negocjacji, zarządzania i finansów m.in. w zakresie obsługi inwestora, finansów w projekcie, kierowania i budowania efektywnego zespołu z elementami coachingu oraz rozwiązywania konfliktów. Posiada certyfikat z Zarządzania Projektami w oparciu o Project Management Institute, Utrzymania relacji z inwestorami w różnych warunkach rynkowych oraz Zarządzania zmianą w kontekście inteligencji emocjonalnej EQ. Uczestniczył w międzynarodowych szkoleniach firmowych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Posiada bogate, ponad 15-letnie doświadczenie menedżerskie w branży Fast Moving Consumer Goods, motoryzacyjnej i zbrojeniowej, w tym przez ostatnie 5 lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i prezesa zarządu.

Pasjonat tenisa ziemnego, podróży i Wing Tsun Kuen Kung Fu. Mieszkaniec perły uzdrowiskowej Dolnego Śląska – Szczawna-Zdroju. Żonaty, dwoje dzieci: córka i syn.

 


KamilZielinski_stronaWWW

Kamil Zieliński, Wiceprezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Warszawskiego, z wykształcenia ekonomista i analityk. Prowadził firmę consultingową w zakresie doradztwa gospodarczego, projektów inwestycyjnych oraz strategii rozwojowych. Kierował administracją rządową w województwie, jako Wicewojewoda Dolnośląski w latach 2015-2019. Współtworzył i realizował projekty finansowane ze środków publicznych – krajowych, jak i europejskich. Inicjował działalność wielu organizacji non profit w całej Polsce, działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej i walki z wykluczeniem społecznym. Wykładowca, szkoleniowiec i trener.Szczęśliwy tato trójki dzieci i fan motorsportu.

 


Pawel Kurtasz_squer

dr inż. Paweł Kurtasz, Wiceprezes Zarządu

Doktor nauk technicznych na Wydziale Elektroniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej. Absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) ukończonych z wyróżnieniem za jakość projektów wdrożeniowych w zakresie HR, finansów, marketingu oraz zarządzania sprzedażą i projektami. Były prezes INVEST-PARK DEVELOPMENT wchodzącej w skład grupy kapitałowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Współzałożyciel oraz były prezes spółki BSSTC.PL zajmującej się systemami bezpieczeństwa ruchu lotniczego i drogowego oraz teleinformatycznymi. Prezes Fundacji Edukacyjnej Collegium Nobilium Opoliense działającej non-profit. Prywatnie pasjonat lotnictwa, szybownictwa i trekkingu.

 

Zasady reprezentacji:

Do składania oświadczeń w imieniu Spółki wymagane jest współdziałanie dwóch członków Zarządu lub jednego członka Zarządu z prokurentem. Jeżeli Zarząd jest jednoosobowy, do składania oświadczeń w imieniu Spółki uprawniony jest jeden Członek Zarządu. Wszelkie sprawy związane z prowadzeniem spraw Spółki, nie zastrzeżone przepisami prawa lub postanowieniami Umowy Spółki dla Zgromadzenia Wspólników lub Rady Nadzorczej, należą do kompetencji Zarządu.

Szczegółowe kompetencje Zarządu określa umowa spółki.

Partnerzy