Witamy na Platformie Współpracy

z radością informujemy, iż uruchomiliśmy właśnie Platformę Współpracy – niepubliczną część portalu internetowego WSSE „INVEST-PARK”, do której dostęp mają wyłącznie przedsiębiorcy działający w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz pracownicy spółki „INVEST-PARK”.

Platforma Współpracy umożliwia m.in. kontakt z innymi firmami działającymi w strefie, poszukiwanie partnerów biznesowych, wymianę informacji i opinii w ramach różnych wątków na forum, czy zadawanie pytań ekspertom. Mogą Państwo zarejestrować się poprzez Platformę na szkolenia i konferencje organizowane przez WSSE, a także wysłać sprawozdania kwartalne z realizacji zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z Platformy Współpracy było intuicyjne. Mamy nadzieję, że narzędzie, które Państwu przekazujemy, będzie przydatne. Jesteśmy gotowi rozwijać je i ulepszać zgodnie z Państwa potrzebami. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i uwagi – prosimy o przesyłanie ich do Departamentu Komunikacji i Marketingu

Funkcjonalność oraz instrukcja obsługi portalu: dokument PDF

Partnerzy