SKC Haas Polska i ZPAS – NET Gwiazdami Binzesu 2014

Firma SKC Haas Polska działająca na terenach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej została zwycięzcą plebiscytu Gwiazdy Biznesu w kategorii „Biznes Odpowiedzialny Społecznie”. Drugie miejsce wśród „Średnich firm” zajął ZPAS – NET.


Była to pierwsza odsłona plebiscytu biznesowego nagradzającego firmy, które wyróżniają się na tle mapy gospodarczej Dolnego Śląska. Do konkursu zgłosiło się 60 podmiotów, które rywalizowały w sześciu kategoriach: mikro, mała oraz średnia firma, a także „Pierwszy biznes”, „Samorząd przyjazny biznesowi” i „Biznes odpowiedzialny społecznie”.

Wśród laureatów znalazły się dwie firmy działające na terenach wałbrzyskiej strefy. W kategorii „Średnia firma” drugie miejsce zajął ZPAS – NET. Zakłady w Nowej Rudzie zajmują się produkcją szaf dostępowych wraz z wyposażeniem energetycznym.

Zwycięzcą kategorii „Biznes odpowiedzialny społecznie” została firma SKC Haas Polska. Producent folii do ekranów LCD działa w Dzierżoniowie od 6 lat. Południowo – koreańska firma kieruje się kodeksem postępowania w biznesie, który opiera się na uczciwości, etyce i szacunku dla pracowników, kontrahentów i lokalnej społeczności.

Spółka „INVEST-PARK” była współorganizatorem plebiscytu. Prezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Barbara Kaśnikowska brała udział w obradach kapituły. Wręczyła również nagrodę zwycięzcy kategorii „Mała firma” – spółce Geotrade z Wrocławia. Organizatorem konkursu był Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i portal naszbiznes24.pl.

Partnerzy