Ze strefą na piknik

Konkursy z nagrodami, zabawy sportowe i plastyczne, występy lokalnych zespołów oraz koncert Mesajah – to tylko niektóre atrakcje Strefowego Pikniku Rodzinnego. Impreza odbędzie się 16 maja w Wałbrzychu. Organizatorami pikniku są firmy działające w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz spółka WSSE „INVEST-PARK”.

Piknik Strefowy został podzielony na dwie części. Pierwsza zgromadzi rodziny pracowników wałbrzyskich firm strefowych: Cersanit, Migapol, NSK, Opalex, Polst, Quin, Ronal, Toyota Motor Manufacturing Poland, Toyota Tsusho, Tristone. Druga rozpocznie się o godzinie 14:00 i będzie otwarta dla wszystkich mieszkańców Wałbrzycha. Wstęp na piknik jest bezpłatny.

– Piknik wraca do miasta po kilku latach nieobecności. Wałbrzyscy przedsiębiorcy działający w strefie wyszli z inicjatywą reaktywacji tej imprezy. To będzie doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy. Partnerem pikniku jest gmina Wałbrzych, liczymy więc na aktywny udział mieszkańców miasta – podkreśla Barbara Kaśnikowska, prezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

Piknik będzie obfitował w atrakcje dla najmłodszych – malowanie twarzy, dmuchane zamki, warsztaty plastyczne i taneczne. Dla dzieci zostanie ustawiona dodatkowa scena. Wystąpi na niej grupa Bandit Queen Circus znana z programu „Mam Talent”. Cyrkowcy puszczać będą bańki mydlane, rozdawać balony, chodzić na szczudłach oraz przeprowadzą warsztaty z hula – hop.

Na starszych gości czekają zmagania sportowe z nagrodami, mała gastronomia, a także stoiska z atrakcjami przygotowane przez firmy działające w wałbrzyskiej strefie. Na dużej scenie zaprezentują się lokalni artyści. Grupa Implusto przygotowała program taneczny połączony z kolorowymi szarfami i ogniem. PLUS50 zafunduje sporą dawkę bluesowo-rockowych dźwięków. Duet Bordowa Bandama zaprezentuje taniec w rytmach Hip- Hop. Około godziny 16:00 na scenie pojawi się gwiazda pikniku –Mesajah, wokalista reggae, dancehall i raggamuffin.

Strefowy Piknik Rodzinny już 16 maja, na stadionie przy ulicy Kusocińskiego, w dzielnicy Piaskowa Góra.

Strefowy Piknik Rodzinny

 

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty