Daicel, ZPAS, Cooper Standard i Cloos z Muflonami!

Aż cztery firmy działające w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zostały wyróżnione podczas gali finałowej plebiscytu „Muflony”. Daicel Safety Systems Europe, ZPAS oraz Cooper Standard doceniono za etykę w biznesie. Firmę Cloos Polska wyróżniono za inwestycję ze środków RPO. Gratulujemy!

Wszystkie trzy miejsca w kategorii „Firma Odpowiedzialnego Biznesu” zajęły przedsiębiorstwa działające w wałbrzyskiej strefie. Na miejscu trzecim uplasował się Cooper Standard z Dzierżoniowa. Drugie miejsce przypadło Zakładowi Produkcji Automatyki Sieciowej z Nowej Rudy, natomiast zwycięzcą kategorii został Daicel Safety Systems Europe. Patronem kategorii była wałbrzyska fabryka Toyoty, dla której fundamentem jest prowadzenie działalności zgodnie z polityką społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wiceprezes Toyota Motor Manufacturing Poland, Dariusz Mikołajczak wręczył statuetkę  w kategorii „Firma Odpowiedzialnego Biznesu”.  „Muflona” odebrał  Hiramatsu Yasushi , prezes Daicel Safety Systems Europe
Wiceprezes Toyota Motor Manufacturing Poland, Dariusz Mikołajczak wręczył statuetkę w kategorii „Firma Odpowiedzialnego Biznesu”. „Muflona” odebrał Hiramatsu Yasushi , prezes Daicel Safety Systems Europe

 

 

Gratulacje nominowanym i laureatowi złożyła również Barbara Kaśnikowska, prezes spółki „INVEST-PARK”.
Gratulacje nominowanym i laureatowi złożyła również Barbara Kaśnikowska, prezes spółki „INVEST-PARK”.

 

W kategorii „Najlepsza inwestycja zrealizowana ze środków RPO” drugie miejsce zajęła firma Cloos Polska działająca w Świdnicy. Wyróżnieniem może pochwalić się również gmina Świdnica, która zdobyła drugie miejsce w kategorii „Gmina / firma Eko-przyjazna” oraz Nowa Ruda, która uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii „Największa atrakcja turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej”.

Była to już 17-ta edycja prestiżowego plebiscytu gospodarczego. Gala finałowa odbyła się tradycyjnie w wałbrzyskim Zamku Książ. Spółka WSSE „INVEST-PARK” po raz kolejny była partnerem plebiscytu.

Partnerzy