Zagłosuj na najładniejszą halę!

Zdjęcie hali przemysłowej wybudowanej przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną znalazło się w finale konkursu fotograficznego organizowanego przez serwis Tereny Inwestycyjne Info. W konkursie nagradzane są ujęcia inwestycji komercyjnych i przemysłowych w Polsce ukończonych w ciągu ostatnich 2 lat.
Finałowe zdjęcie hali przemysłowej w Wałbrzychu

O wyborze zwycięskiego zdjęcia zdecydują użytkownicy serwisu poprzez głosowanie online. Będzie ono trwało do 7 września. Zachęcamy do oddawania głosów na: http://www.terenyinwestycyjne.info/index.php/component/sspoll/ankieta/1,konkurs-fotograficzny-glosowanie-na-najlepsze-zdjecie-inwestycji-komercyjnej-i-przemyslowej-w-polskich-miastach

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” w ubiegłym roku wybudowała 4 hale przemysłowe: w Wałbrzychu, Nowej Rudzie, Kłodzku i Bolesławcu. Wszystkie obiekty znalazły już najemców lub właścicieli.
W planach spółki „INVEST-PARK” jest budowa kolejnych hal przemysłowych: w Dzierżoniowie o powierzchni 5000 m2 oraz we Wrześni o powierzchni 10 000 m2 wraz z parkingami oraz placami manewrowymi. W każdej z hal zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania technologiczne i ekologiczne.

Inwestycje w halach oraz na terenach objętych wałbrzyską strefą uprawniają przedsiębiorców do korzystania z ulg podatkowych. Na Dolnym Śląsku i Wielkopolsce wynoszą od 25% do 45% kosztów inwestycji lub 2-letnich kosztów pracy (25% duże firmy, 35% średnie, 45% małe i mikro), natomiast na Opolszczyźnie i województwie lubuskim od 35% do 55%  (35% duże firmy, 45% średnie, 55% małe i mikro).

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty