Zapraszamy na Forum Hurtowe w Jedlinie Zdroju

Już 24 września w Jedlinie Zdroju odbędzie się jedno z najważniejszych tegorocznych spotkań biznesowych na Dolnym Śląsku – I Kongres Forum Hurtowe.  Wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom, hurtownikom, eksporterom i importerom poświęcone będzie dyskusji pt.: „Handel międzynarodowy – sposoby konkurowania na rynkach globalnych – szanse i zagrożenia”.

Spotkanie ma na celu stworzenie platformy wymiany idei i doświadczeń związanych z wchodzeniem polskich firm na rynki zagraniczne oraz wytyczenie nowych kierunków rozwoju MŚP w Polsce i na Świecie. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele świata nauki, polityki i biznesu, w tym: Ilona Antoniszyn-Klik (Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki), Andrzej Kosiór (Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego), Robert Motyka (Idea Money), Witold Anusz (Business Challenger), Teodor Stępa (WSSE Invest-Park) Krystian Opalla, (Dyrektor Regionu w Coface). Kongres został objęty honorowym patronatem Ministra Gospodarki.

Kongres Forum Hurtowe to dla dolnośląskich przedsiębiorców realna szansa pozyskania nowych Partnerów Biznesowych, poszerzenia zasięgu działań oraz uzyskania realnego wpływu na rozwój rynku MŚP na Dolnym Śląsku. Szczegółowe informacje: www.kongres.forumhurtowe.pl

zaproszenie do pobrania:

Forum Hurtowe – zaproszenie

baner - Forum Hurtowe

Partnerzy