Przyszłość Tworzenia – Seminaria PCC Polska

PCC Polska zaprasza wszystkie osoby związane z procesem powstawania produktu na wyjątkowe seminarium w ramach cyklu ‘Przyszłość Tworzenia” Podczas spotkań pokazana będzie wizja przyszłości tworzenia w przemyśle, zaczynając od koncepcji – wizji, na prototypie 3D kończąc.

TERMIN: 21 stycznia 2016
MIEJSCE: WSSE „INVEST-PARK” Sp. z o.o., ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Każdy uczestnik cyklu spotkań otrzyma pakiet powitalny oraz szansę na niespodziankę specjalną!
REJESTRACJA : http://goo.gl/6NYBHS

Swój udział w wydarzeniach potwierdzili zarówno eksperci – inżynierzy jak i przedstawiciele producentów: oprogramowania , stacji roboczych, manipulatorów i drukarek 3D.

Dodatkowo organizatorzy cyklu „Przyszłość Tworzenia” – PCC Polska – postawili na większą interaktywność prelekcji i pokazów, dając tym samym uczestnikom możliwość czynnego uczestniczenia w wydarzeniach podczas pokazów specjalnych, zadawania pytań, rozmów z ekspertami (networking) a także wypróbowania na żywo pracy na stanowisku inżynierskim.

TEMATYKA SEMINARIUM:
Cyfrowy model fabryki: tworzenie Layout’ów, analiza, zarządzanie i optymalizacja procesów produkcyjnych. Projektowanie 3D linii i hali produkcyjnej, weryfikacja i wizualizacja inwestycji.
Cyfrowe prototypowanie: przepływ danych od koncepcji, poprzez projekt 2D i 3D, aż do wizualizacji. Wykorzystanie programów Autodesk AutoCAD, Inventor oraz Showcase w codziennej pracy.
Skok w przyszłość: przegląd rozwiązań Autodesk w chmurze dla przemysłu. Dostęp do swoich projektów i danych z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu, w dowolnym czasie.

UWAGA:
liczba miejsc na pokazy specjalne ograniczona – obowiązuje rejestracja.
Szczegóły na stronie przyszlosctworzenia.pl

ban_fb1

Partnerzy