Zapraszamy na Automotive CEE Day

 14 i 15 kwietnia 2016 r. w Opolu odbędzie się 3. Spotkanie zakupowe Automotive CEE Day. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych głównie z firmami branży motoryzacyjnej, ale także RTV/AGD oraz transportowej.

Celem Automotive CEE Day są:

  • stworzenie dogodnych warunków do nawiązania współpracy pomiędzy uczestnikami wydarzenia (firmami z sektora motoryzacyjnego, RTV/AGD i transportowego),
  • rozmowy B2B pomiędzy firmami z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, które zainteresowane są nawiązaniem współpracy produkcyjnej na poziomie krajowym i międzynarodowym,
  • wystawa – możliwość szerszego zaprezentowania produktów i usług na dostępnych dla zainteresowanych firm stoiskach.

Głównym atutem wydarzenia, docenianym przez uczestników dotychczasowych edycji, jest unikatowa interaktywna platforma umawiania spotkań B2B pomiędzy zainteresowanymi firmami. Dzięki niej uczestnicy samodzielnie kształtują swój harmonogram spotkań (do 20 spotkań w ciągu dwóch dni), precyzyjnie dobierając partnerów do rozmów.

W edycji 2015 wzięło udział 110 firm z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i Wlk. Brytanii, które przeprowadziły 510 rozmów zaaranżowanych przez wspomnianą platformę oraz kilkadziesiąt kolejnych, umówionych ad hoc podczas samego dwudniowego spotkania. Uczestnicy mogli nawiązać kontakt z działami zakupów należącymi m.in. do takich koncernów i producentów jak: Honda, PSA Slovakia, DAF/Paccar, Volkswagen, General Motors, Solaris Bus & Coach, Nexteer, BorgWarner, NSG/Pilkington czy Halla/Mando.

Aktualnie swój udział potwierdziło blisko 70 firm, w tym PSA Slovakia, Volkswagen Poznań, Polaris Poland, Plastic Omnium (Słowacja), Valeo (Oddział Wycieraczek), Hutchinson, Vorwerk Dichtungssysteme Polska, Gestamp (Hiszpania), Gedia, Frauenthal Toruń i wezi-tec.

Współorganizatorami Automotive CEE Day 2016 są Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna “INVEST-PARK” oraz Urząd Miasta Opola.

Branża motoryzacyjna to dominująca gałąź przemysłu w wałbrzyskiej strefie. Reprezentuje ją 41 firm ze 184 działających w WSSE. Jej przedstawiciele zainwestowali ponad 10 miliardów złotych i zatrudniają blisko 20 tysięcy pracowników. Są to zarówno globalne koncerny, jak i mniejsze firmy produkcyjne – mówi Barbara Kaśnikowska, Prezes Wałbrzyskiej SSE INVEST-PARK. – Automotive CEE Day 2016 to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, szczególnie, że wydarzenie obfituje w wiele bezpośrednich spotkań biznesowych, oficjalnych jak i kuluarowych.

Już teraz zainteresowane firmy mogą dokonywać rejestracji i umawiać rozmowy z potencjalnymi partnerami.

Szczegółowe informacji o wydarzeniu są dostępne na stronie www.automotiveceeday.eu lub u Organizatora:
AutomotiveSuppliers.pl
tel. +48 22 215-05-05
e-mail:

Partnerzy