Czwartki Jakości

TUV NORD Polska oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” serdecznie zapraszają na wydarzenie organizowane w ramach nieodpłatnych spotkań doskonalących z cyklu „Czwartki Jakości”.

Czwartki jakosci

Tematami spotkania będą:

  • Informacja – jej wartość rynkowa. Metody skutecznego pozyskiwania cennych informacji IBBC Group.

Byli funkcjonariusze służb specjalnych omówią na przykładach praktycznych zagrożenia w organizacji (przedsiębiorstwie) związane z pozyskiwaniem i utratą informacji wrażliwych oraz mających wartość rynkową, w szczególności przez podmioty nieuprawnione (konkurencyjne). Wskażą sposoby zabezpieczeń technicznych, organizacyjnych oraz znaczenie czynnika ludzkiego jako najsłabszego ogniwa w organizacji. Ponadto wykorzystując swoje doświadczenie odniosą się do konsekwencji karno-prawnych i innych w przypadku naruszenia przepisów w pow. zakresie.

  • Bezpieczeństwo informacji ryzyka oraz metody ich minimalizowania. Czy ISO 27001 to tylko moda?

Podczas spotkania omówione zostaną kwestie związane z bezpieczeństwem przetwarzania Danych Osobowych oraz innych istotnych informacji w firmach. Wskażemy miejsca w szczególnym stopniu narażone na utratę informacji oraz opowiemy w jaki sposób je zabezpieczyć. Dokonamy analizy czynnika ludzkiego w incydentach bezpieczeństwa informacji i podpowiemy w jaki sposób zminimalizować ryzyko utraty poufności informacji. Uczestnicy poznają korzyści wynikające z posiadania systemu ISO 27001 oraz dowiedzą się jak uniknąć trudności związanych z wdrożeniem tego systemu.

Termin: 12.05.2016 , godz: 11:00-14:00
Miejsce: biurowiec Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” (ul. Uczniowska 16, Wałbrzych)

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy o potwierdzenie obecności mailowo na adres .
Zaproszenie i formularz zgłoszeniowy

Kontakt:
Biuro Regionalne we Wrocławiu
Alicja Gajda
tel.: 71 342 25 46
fax: 71 342 25 48
tel.kom. 605 410 382

www.tuv-nord.pl

Partnerzy