Rządowa wizyta gospodarcza w Kenii i Tanzanii – zaproszenie

Podczas XIV Konferencji UNCTAD w Nairobi Ministerstwo Spraw Zagranicznych organizuje wizytę z komponentem gospodarczym w Republice Kenii oraz Zjednoczonej Republice Tanzanii w dniach 14-22 lipca 2016 roku. Planowany jest udział szefa delegacji na szczeblu podsekretarza stanu. W imieniu kierownictwa Departamentu Współpracy Ekonomicznej MSZ, zapraszamy Państwa do udziału w wizycie.

Do udziału zachęcamy zwłaszcza polskich przedsiębiorców z sektora zielonych technologii (m.in. recyklingu), energetycznego (rozwiązania dla elektrowni, sieci przesyłowych, itd.), naftowo-gazowego, chemicznego, kosmetycznego i infrastruktury transportowej (m.in. budowa dróg, transport kolejowy).

Wstępny program wizyty przewiduje m.in. spotkania z przedstawicielami delegacji rządowych państw najsłabiej rozwiniętych biorącej udział w Konferencji UNCTAD, spotkania bilateralne w resortach kenijskich i tanzańskich oraz z przedstawicielami organizacji międzynarodowych działających w tych krajach, a także udział w forach biznesowych.

Załączniki:

 

Uprzejmie proszę o możliwie pilne przesyłanie potwierdzeń uczestnictwa w wizycie na adres e-mail (anna.maleta@msz.gov.pl, 22 523 86 63) , w terminie do 30 maja 2016. Proszę o nadsyłanie odpowiedzi wraz z wypełnionym formularzem.

Zainteresowanych udziałem w wizycie, informujemy o planowanym seminarium przedwyjazdowym, które odbędzie się najprawdopodobniej 13 czerwca w godz. 12:00-14:00 w siedzibie MSZ (Al. J.Ch. Szucha 21, Warszawa). Prosimy o potwierdzenie udziału w seminarium do dnia 30 maja 2016 r.

Szczegółowe informacje:

Mariusz Sinior

Ekspert pro-Biz
Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów
Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej

tel. 00 48 71 79 45 446
tel.kom. +48 608621200

mariusz.sinior@dawg.pl

www.dawg.pl

 

Partnerzy