„POLST” Sp. z o.o. laureatem nagrody głównej DEKRA AWARD 2016

Firma Poland Smelting Technologies „POLST” działająca w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej została laureatem międzynarodowej nagrody DEKRA AWARD 2016. W tym roku tematem przewodnim nagrody fundowanej przez globalną organizację ekspercką DEKRA było „BEZPIECZEŃSTWO PRACY w Przemyśle Motoryzacyjnym”.

Warto dodać, że firma powtórzyła sukces ubiegłoroczny, kiedy to również została laureatem nagrody głównej DEKRA AWARD 2015 w kategorii „INNOWACYJNOŚĆ” w Przemyśle Motoryzacyjnym”. Tym razem jednak konkurs dedykowany był dla firm, wyróżniających się na tle konkurencji nowoczesną technologią, kulturą i rozwiązaniami organizacyjnymi w aspektach bezpieczeństwa pracy.

Firma „POLST” w ocenie niezależnych ekspertów wykazała się największym wkładem w budowanie bezpieczeństwa pracy, której istotę stanowią obszary związane zarówno z aspektem bezpieczeństwa fizycznego jak i psychicznego.

Jedna ze strategicznych zasad firmy brzmi: „po pierwsze bezpieczeństwo”. Potwierdza to wdrożenie przez POLST w ubiegłym roku aż 115 pomysłów, zgłoszonych przez pracowników, mających na celu poprawę bezpieczeństwa i ergonomii pracy.

Pamiętajmy „PO PIERWSZE BEZPIECZEŃSTWO”!!!

DEKRA
Laureaci DEKRA Award 2016. Od lewej: Roman Kantorski – Prezes Polskiej Izby Motoryzacji; Roman Zadrożny – Prezes DEKRA Certification Sp. z o.o.; Paweł Włodarski – Dyrektor POLST Poland Smelting Technologies Sp. z o.o; Jacek Gwóźdź – Prezes Denso Thermal Systems Polska Sp. z o.o.

 

 

Partnerzy

Przejdź do formularza kontaktowego Ikona koperty