O nowoczesnych usługach w Opolu

Już po raz czwarty w Opolu inwestorzy, eksperci, przedstawiciele uczelni, miasta i regionu poszukiwali odpowiedzi na najważniejsze i najbardziej aktualne pytania dotyczące sektora nowoczesnych usług. Konferencja „Green Light for BSS. Perspektywy rozwoju nowoczesnych usług biznesowych w Opolu zgromadziła blisko 200 osób.

W Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu  zaproszeni goście próbowali odpowiedzieć na pytanie jak rozwijać bardziej zaawansowane i złożone usługi dla przedsiębiorstw zarówno krajowych jak i zagranicznych, jak profesjonalizować centra usług z polskim kapitałem, a także jak budować długofalową i pomyślną współpracę z zewnętrznymi klientami.

W programie konferencji znalazły się prezentacje dotyczące sytuacji geopolitycznej w Europie i jej wpływu na biznes czy oczekiwań niemieckich inwestorów wobec polskich dostawców usług. Możliwości rozwoju i umacniania sektora usług dla biznesu w Opolu omawiali także podczas panelu m.in. Marszałek Województwa Opolskiego, Prezydent Miasta Opola, Rektor Politechniki Opolskiej oraz Wiceprezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Krzysztof Drynda, opolanin, wiceprezes WSSE zachęcał firmy usługowe do inwestowania w strefie.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” jest miejscem nie tylko dla firm produkcyjnych ale i usługowych. Preferencyjne warunki oferowane przez strefę, w połączeniu z dostępem do wykształconej kadry, czynią Opole doskonałym miejscem na lokowanie centrów usług biznesowych – podkreślił prezes.

WSSE była Partnerem Merytorycznym wydarzenia.

 

DSC_0261

 

DSC_0244

 

Partnerzy