Bezpłatna promocja firmy podczas targów INA PAACE (Mexico City)

Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Części samochodowych i lotniczych” na targach w Mexico City (INA PAACE), które odbędą się od 11 do 13 lipca br.

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

  • Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych
  • Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym
  • Organizacji spotkań B2B

 

lista wszystkich targów dostępna jest na stronie: https://parts.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259622,kalendarz-wydarzen.html

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na targi INA PAACE zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu
Ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa

z dopiskiem „Nazwa i miasto targów, nazwa firmy” oraz załączony na oddzielnej kartce spis zawartości danej paczki ( dla potrzeb spedycyjnych i utworzenia listu przewozowego) do 15 czerwca do końca dnia. Recepcja czynna jest całą dobę. PAIH zastrzega możliwość wykorzystania materiałów na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie. Informuje również iż przyjmuje po jednej paczce od firmy o wadze około 1 kg po przesłani wcześniej informacji o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zapraszamy do wgrywania filmów na link: https://drive.google.com/drive/folders/1x4XmGKXXI1JPEN1Xe4pcYoRc_MPa3V_L?usp=sharing

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Marek Sieczkowski
Project Manager
Departament Promocji Gospodarczej
Tel. +48 600 400 816

Partnerzy