Business Model Canvas – Zaproszenie

W dniu 21 czerwca Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej we Wrocławiu organizuje szkolenie “Business Model Canvas wykorzystanie modeli w przygotowaniu wniosku do SME Instrumentu”.

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla przedsiębiorców sektora MŚP, chcących wypracowane w laboratoriach rozwiązania, produkty czy usługi wprowadzać na rynek. Uczestnicy w trakcie szkolenia dowiedzą się:
czym jest model biznesowy i co przedstawia, jak zbudować dobry model biznesowy, jak myśleć i planować innowacyjnie, jak dobrze przygotować projekt za pomocą Business Model Canvas.
Dodatkowo, uczestnicy dowiedzą się o możliwościach pozyskania finansowania ze środków Unii Europejskiej na badania naukowe (SME Instrument H2020). Przedsiębiorcy mogą liczyć z SME Instrument na dofinansowanie od 50 tys. aż do 2,5 mln EUR (w zależności od fazy projektu).

Termin: 21 czerwca 2018 r.
Miejsce: Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, sala nr 21, II piętro (ul. Smoluchowskiego 48 we Wrocławiu)

Rejestracja online na stronie: http://rpk.wroclaw.pl/szkolenia.html

PROGRAM 

 

Partnerzy