Możliwość udziału w XIII Polsko-Saksońskim Forum Gospodarczym (6-7.02.2019 r., Lipsk)

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zapraszamy do udziału w XIII Polsko-Saksońskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się w dniach 6-7 lutego 2019 r. w Lipsku (Niemcy) jako impreza towarzysząca targom Intec (www.targi-intec.pl) oraz Zuliefermesse (www.poddostawcy.pl). Hasło przewodnie przyszłorocznego Forum to „Kooperacja. Digitalizacja. Nowe technologie produkcji bez granic”.

Targi Intec oraz Zuliefermesse są wiodącymi w Europie wydarzeniami dla branży metalowej, tworzyw sztucznych oraz poddostawców dla wszystkich sektorów przemysłu. Wspólny termin obu imprez gwarantuje przedstawienie najbardziej aktualnej oferty dla wszystkich etapów produkcji – od zautomatyzowanych procesów produkcyjnych, przez obrabiarki, komponenty i urządzenia po usługi.

Poniżej znajduje się program wydarzenia, który obejmuje część prelekcyjną, podczas której wystąpią przedstawiciele nauki i biznesu z Dolnego Śląska, Saksonii, Czech i Rumunii oraz business speed dating i zorganizowane zwiedzanie targów Intec/ Zuliefermesse.

 

Dla uczestników organizatorzy zapewniają bezpłatnie: transport na trasie Wrocław – Lipsk – Wrocław, wejściówki targowe i wyżywienie (zgodne z programem).

Koszty pokrywane indywidualnie przez uczestników Forum: opłata za nocleg (58 euro, opłata uwzględnia śniadanie), koszty indywidualnego ubezpieczenia, wyżywienie nieuwzględnione w programie.

Zgłoszenie uczestnictwa następuje poprzez wypełnienie do poniedziałku 10 grudnia 2018 r. formularza internetowego, dostępnego TUTAJ.

Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest wiążące.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Wydział Promocji Gospodarczej i Inwestycyjnej:

Aleksandra Szwaja, tel. 71 770 45 80, e-mail: aleksandra.szwaja@dolnyslask.pl
Krzysztof Hodun, tel. 71 776 94 63, e-mail: krzysztof.hodun@dolnyslask.pl.

Partnerzy