Mistrzowie świata zapraszają do Świebodzic

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” i UKS Niedźwiadek zapraszają w najbliższy weekend (22-23 lutego) na bezpłatne zajęcia sportowe z mistrzami świata.

W hali OSiR w Świebodzicach wszyscy mieszkańcy naszego regionu będą mieli niepowtarzalną okazję do rozmów i zajęć z najlepszymi na świecie zawodnikami w sumo sportowym. Zapraszamy przede wszystkim dzieci w wieku 5-12 lat, ale mamy program dla wszystkich chętnych do udziału w zajęciach. Wystarczy zabrać strój sportowy i dobry humor.

Gwarantujemy doskonałą zabawę podczas ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz indywidualne zajęcia z najlepszymi zawodnikami na świecie. Przygotowaliśmy też gadżety dla wszystkich uczestników.

Zajęcia sportowe poprowadzą mistrzowie z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Niedźwiadek” – najlepszego w Polsce klubu sumo:

  • Sławomir Wojciech Luto – prekursor sumo sportowego w Polsce, wielokrotny mistrz Polski i brązowy medalista mistrzostw świata,
  • Michał Luto – wielokrotny mistrz Polski i wicemistrz świata w sumo,
  • Mateusz Linka – wielokrotny mistrz Polski i brązowy medalista mistrzostw świata,
  • Monika Skiba – wielokrotna mistrzyni Polski i brązowa medalistka mistrzostw świata.

 

Zapraszamy w sobotę i niedzielę 23-24 lutego oraz 16-17 marca w godz. 10:00 – 14:00 do Hali Sportowo-Widowiskowej w Świebodzicach (ul. Mieszka Starego 6).

 

Mistrzowie z UKS Niedźwiadek

Plakat_TreningizMistrzami

Partnerzy