Dzień Przedsiębiorcy 2022 z Ministerstwem i nagroda Ministra

Już po raz siódmy będziemy obchodzić Dzień Przedsiębiorcy. To święto wszystkich firm w Polsce. A aktywnych firm w rejestrze CEIDG mamy 2 mln 600 tys. Z tej okazji Ministerstwo Rozwoju i Technologii wraz z partnerami zaplanowało wiele wydarzeń. Spędź 21 czerwca 2022 r. z nami.

Brak opisu obrazka

Polscy przedsiębiorcy w obliczu m.in. pandemii COVID-19 wykazali się pracowitością, zaradnością i kreatywnością. Pandemia to także nowe wyzwania, którym muszą sprostać nasze rodzime firmy. Wymusiła ona zmianę modeli biznesowych, nową architekturę łańcuchów wartości  i powrót ośrodków rozwoju nowoczesnych przemysłów do Europy.

Takie przemodelowanie gospodarki stawia przed przedsiębiorcami nowe wyzwania – muszą stać się jeszcze bardziej elastyczni, konkurencyjni, innowacyjni oraz przekształcać się w kierunku branżowej specjalizacji. Pomaga im w tym Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Spotkania ze specjalistami

Specjalnie dla przedsiębiorców w Dniu Przedsiębiorcy (21 czerwca br.) wraz z partnerami organizujemy serię spotkań, szkoleń, webinarów, videochatów. Chcemy im pokazać jak wykorzystać zachodzące zmiany w otoczeniu gospodarczym do wzmocnienia jakości ich produktów, usług i technologii.

Lista wydarzeń będzie na bieżąco aktualizowana.

Polonica Progressio – Nagroda Ministra Rozwoju i Technologii

Z inicjatywy ministra Waldemara Budy, rozpoczniemy też nową tradycję i po raz pierwszy zostaną wręczone nagrody Polonica Progressio.

Nagrody zostaną wręczone w siedmiu kategoriach – Inwestor Zagraniczny, Eksporter, Innowator, Firma rodzinna, Społecznik, Lider zrównoważonego rozwoju oraz Nagroda specjalna, która w tym roku doceniała będzie współpracę polsko-ukraińską.

Chcemy uhonorować przedsiębiorców, którzy przyczynili się do rozwoju i promocji polskiej gospodarki poprzez m.in. zwiększenie produktywności i innowacyjności, rozwój kapitału ludzkiego czy zapewnienie przyjaznego środowiska dla biznesu i społeczeństwa.

Uroczysta gala odbędzie się 20 czerwca br. w Ministerstwie Rozwoju i Technologii o godzinie 18:00.

 

Partnerzy