Zamówienia Publicznych Systemów Narodów Zjednoczonych

Data wydarzenia: 22/02/2022 14:00 - 15:30

Brak opisu obrazka

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. z o.o. serdecznie zaprasza polskich przedsiębiorców i polskie instytucje otoczenia biznesu na organizowane przez Sekretariat Generalny ONZ we współpracy ze Stałym Przedstawicielstwem RP przy ONZ w Nowym Jorku oraz Ministerstwem Rozwoju i Technologii bezpłatne seminarium w formule ONLINE dot. zamówień publicznych Systemu Narodów Zjednoczonych, które odbędzie się w dniu 22 lutego 2022 roku, w godz. 14:00 – 15:30 za pomocą platformy MS Teams w języku angielskim.

Podczas seminarium zostanie omówiony system, procedury i wymagania, które należy spełnić by uczestniczyć w przetargach Systemu Narodów Zjednoczonych. Przewidziano także czas na serię pytań i odpowiedzi.

To bezpłatne wydarzenie organizowane jest wyłącznie dla firm i organizacji polskich.

Oferta na rynku projektów ONZ, to zamówienia na produkty i usługi o wartości średnio 22 mld USD rocznie. Rynek ten stale rozwija się i corocznie zwiększa swoją wartość. Profil oraz skala zamówień to możliwość zagranicznej ekspansji na często trudne i egzotyczne rynki oraz wzmocnienie wizerunku firm. Seminarium przeznaczone jest dla wszystkich podmiotów zainteresowanych udziałem w przetargach Systemu Narodów Zjednoczonych. ONZ poszukuje towarów i usług ze wszystkich branż, m.in. takich jak: usługi transportowe, magazynowe i pocztowe, produkty spożywcze, napoje, leki, środki antykoncepcyjne, sprzęt medyczny, sprzęt laboratoryjny, szczepionki, materiały farmaceutyczne, zespoły ratownictwa medycznego, paliwa i smary, żywność i napoje, sprzęt IT/ITC, artykuły gospodarstwa domowego, materiały edukacyjne, sprzęt telekomunikacyjny, transport lotniczy, pojazdy, urządzenia do zaopatrzenia w wodę. Dodatkowo doradztwo w zakresie zielonych technologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii, agrobiznesu, „zielonych” rozwiązań energetycznych i infrastrukturalnych, zarządzania odpadami, a także usługi szkoleniowe, konferencyjne i gastronomiczne.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: w nieprzekraczalnym terminie do 16 lutego 2022 roku (środa). – prosimy nie wysyłać zgłoszeń na adres korespondencyjny WSSE.

Zgłoszenia MUSZĄ zawierać następujące informacje:

 

  1. Oficjalna nazwa firmy (bez skrótów)
  1. Branża – zgodnie z zakładką „Branża” z załączonego dokumentu
  1. Kategoria usług – zgodnie z zakładką „Kategoria usług” z załączonego dokumentu
  1. Imię i nazwisko uczestnika
  1. E-mail służbowy
  1. Strona internetowa firmy
  1. 6-cyfrowy numer UNGM – gdy firma jest zarejestrowana w United Nations Global Marketplace (UNGM)
  1. Poziom rejestracji (Basic, Level 1 lub Level 2) – gdy firma jest zarejestrowana w UNGM
  1. Czy właścicielem firmy jest kobieta? odpowiedź: tak/nie
  1. Czy firma zatrudnia osoby niepełnosprawne? odpowiedź: tak/nie

 

Ze względu na konieczność wysłania informacji do ONZ, zgłoszenia po wyżej wskazanym terminie lub niepełne nie będą akceptowane.
Seminarium przewidziano dla ograniczonej liczby osób. Obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń.

 

Do pobrania materiał dot. seminarium – KLIKNIJ TUTAJ

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium przeprowadzanym przez samych pracowników odpowiedzialnych za zamówienia Systemu Narodów Zjednoczonych!

 

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy