Zaproszenie WSSE, Kancelaria TLA. Praca zdalna – webinar

Data wydarzenia: 01/02/2023 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z Kancelarią TLA zaprasza na bezpłatny webinar pt. Praca zdalna, który odbędzie się 1 lutego 2023 r. o godzinie 10:00

 

Agenda spotkania:

  1. Rodzaje pracy zdalnej – różnice i podobieństwa
  2. Miejsce i czas świadczenia pracy w formie zdalnej.
  3. Jak wprowadzić „u siebie” pracę zdalną?
  4. Jakie koszty pracy zdalnej będzie musiał ponosić pracodawca i jak je liczyć?
  5. Jak zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki podczas pracy zdalnej?
  6. Pozostałe obowiązki pracodawców w związku z wprowadzeniem pracy zdalnej.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Julia Bar – radca prawny

Radca prawny od 2013 roku, niemniej jednak doświadczenie zdobywała już od roku 2007, praktykując w kancelarii radcy prawnego, kancelarii notarialnej i w dziale prawnym spółki. Jako radca prawny przeprowadziła wiele postępowań sądowych, reprezentując klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym. Współpracowała z kancelarią specjalizującą się w prawie budowlanym oraz kancelarią specjalizującą się w odszkodowaniach oraz prawie oświatowym (w zakresie zaniżonych dotacji dla podmiotów niepublicznych). Z kancelarią TLA współpracuje od 2022 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym oraz prawie pracy. Uczestniczy też w wielu projektach z zakresu innych dziedzin prawa.

Specjalizacje:

  • Prawo pracy,
  • Odszkodowania,
  • Postępowanie sądowe.

Marcin Dobras

Konsultant w Kancelarii TLA, aplikant radcowski. Absolwent kierunku Prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2021 r. zdał egzamin wstępny na aplikację radcowską. Nabytą podczas edukacji wiedzę wykorzystuje z powodzeniem z projektach związanych z szeroko pojętą obsługą prawną przedsiębiorców. Specjalista w zakresie prawa handlowego, prawa procesowego, a także compliance. Pomagał w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych przedsiębiorców oraz uczestniczył przy rozmaitych projektach z zakresu szeroko rozumianego prawa korporacyjnego. Wolne chwile lubi spędzać aktywnie, najchętniej na rowerze lub na basenie. Latem można go spotkać z plecakiem na górskich szlakach.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy