Zaproszenie dla przedsiębiorców na webinarium w dn. 14.02.2023 r. o specyfice rynku wietnamskiego

Data wydarzenia: 14/02/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Strefa Eksportera w imieniu Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju i Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji zaprasza na webinarium w dn. 14.02.2023 r. dotyczące specyfiki rynku wietnamskiego oraz eksportu i kultury biznesu Wietnamu.

Brak opisu obrazka

📈 Wietnam jest jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek Azji Południowo-Wschodniej. W ubiegłym roku prognoza wzrostu gospodarczego była zmieniana co najmniej dwa razy – warto podkreślić, że za każdym razem w górę. Wstępne szacunki wskazują, że ten azjatycki tygrys w 2022 r. rozwijał się w najszybszym tempie od ćwierć wieku. To perspektywiczny, duży rynek, który ze swoim 100-milionowym społeczeństwem jest ósmym pod względem ludności krajem Azji.

 

📌 Umowa handlowa UE-Wietnam sprawia, że eksport z Polski do Wietnamu jest prostszy i wolny od ceł. To też ciekawe miejsce dla inwestycji produkcyjnych z uwagi na członkostwo Wietnamu w wielostronnych umowach handlowych RCEP i CPTPP i obowiązujące porozumienie (FTA) z UE.

 

 

Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. i Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji.

 

W przypadku pytań dotyczących wydarzenia, prosimy kontaktować się na poniższe dane:

WIELKOPOLSKI FUNDUSZ ROZWOJU sp. z o.o.

p. Lidia Piechocka

Ekspert ds. rynków zagranicznych

tel. 616717198

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy