Zaproszenie na webinarium PAIH nt. sektora maszyn rolniczych w Meksyku i Argentynie

Data wydarzenia: 16/02/2023 15:00 - 16:00

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu mamy przyjemność poinformować o bezpłatnym webinarium organizowanym w dn. 16 lutego br. w godz. 15.00 – 16.00 nt. sektora maszyn rolniczych w Meksyku i Argentynie.

🌱🌍 Choć w rolnictwie jest zatrudnionych ok. 10 proc. mieszkańców Meksyku, to udział tego sektora w PKB wynosi poniżej 4 proc. Argentyna, natomiast, to jeden z najbardziej rozwiniętych krajów pod względem produkcji rolnej i maszynowej. Szacuje się jednak, że w 2022 roku argentyńscy rolnicy kupili od zagranicznych dostawców sprzęt za blisko 695 mln USD, prawie o 1/3 więcej niż rok wcześniej. Oba rynki są na tyle chłonne, że stanowią perspektywiczne kierunki dla polskiego eksportu maszynerii rolniczej.

Zapraszamy na webinarium, podczas którego poznacie Państwo:

💡 ogólną panoramę sektora maszyn rolniczych w Meksyku i Argentynie,

💡 trendy, możliwości oraz wyzwania rynkowe.

W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele Zagranicznych Biuro Handlowych w obu krajach, Centrali PAIH oraz polskich ambasad w obu krajach. Webinarium odbywać się będzie w języku polskim i angielskim na platformie Zoom. Nie zabraknie success stories polskich firm na tych rynkach ani sesji pytań i odpowiedzi. 

Bliższe informacje wraz z linkiem rejestracyjnym znajdują się na stronie PAIH:

https://www.paih.gov.pl/20230216/webinarium_sektor_maszyn_rolniczych_meksyk_argentyna#

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy