WSSE, Deloitte – Transakcje międzynarodowe a VAT – webinar

Data wydarzenia: 05/06/2023 10:00 - 13:00

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z naszym Partnerem Deloitte zaprasza na bezpłatne webinarium: Transakcje międzynarodowe a VAT, które odbędzie się 5 czerwca br. w godzinach 10:00-13:00.

 

Agenda webinarium:

  • Transakcje międzynarodowe na gruncie VAT
  • Dokumentacja uprawniająca do zastosowania stawki 0% VAT
  • Identyfikowanie transakcje łańcuchowych
  • Warunki dostaw Incoterms

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa

Łukasz Prządo

Łukasz jest Managerem w dziale doradztwa podatkowego we wrocławskim biurze Deloitte. Ukończył wydział Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym.

Posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa podatkowego zdobyte podczas realizacji projektów obejmujących m.in. przeglądy podatkowe rozliczeń VAT, identyfikację ryzyk podatkowych, a także określanie konsekwencji w zakresie opodatkowania VAT różnorodnych rozwiązań biznesowych.

Łukasz posiada także doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań umożliwiających raportowanie danych w ramach struktur JPK oraz automatyzacji procesów podatkowych.

Julia Tokarska

Julia jest Starszą Konsultantką w dziale doradztwa podatkowego we wrocławskim biurze Deloitte. Jest licencjonowanym doradca podatkowym.

Julia specjalizuje się w zakresie podatku od towarów i usług (VAT).

Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Wrocławskim i studiów podyplomowych „Podatki w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy