Zaproszenie – Analizy porównawcze „od nowa” – webinar

Data wydarzenia: 08/02/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax & Legal  zaprasza na webinarium Analizy porównawcze „od nowa”, które odbędzie się 8 lutego 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

AGENDA

  1. Upływ terminu „ważności” analiz porównawczych – omówienie zagadnienia, jak liczyć ważność?
  2. Prawidłowy proces sporządzania analiz porównawczych – jak przeprowadzić krok po kroku, omówienie najczęstszych błędów/braków w analizach;
  3. Analizy porównawcze dla transakcji finansowych – na co zwrócić uwagę?

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Remigiusz Markiel

doradca podatkowy, związany z kancelarią TLA od 2013 r. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów funkcjonujących w międzynarodowych grupach kapitałowych realizując szereg projektów z zakresu cen transferowych, w tym: sporządzania dokumentacji lokalnych i grupowych, określenia polityki cen transferowych, sporządzania analiz porównawczych, oceny skutków podatkowych restrukturyzacji działalności. Prelegent szkoleń z zakresu z tematyki cen transferowych (m.in. dla klientów z międzynarodowych grup kapitałowych).

Jędrzej Świentulski

absolwent prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, w trakcie studiów pracował przez kilka lat w kancelarii prawnej specjalizującej się w postępowaniach sądowych i szeroko rozumianym prawie cywilnym. W lutym 2023 r. zdał egzamin na doradcę podatkowego i od tego czasu współpracuje z Kancelarią TLA.

Specjalizuje się w głównej mierze w cenach transferowych, choć udziela się również w zakresie podatku VAT i CIT.

Prywatnie pasjonat modelarstwa oraz zagadek logicznych. Co chwila rozbudowuje swój domowy warsztat modelarski o nowe sprzęty i materiały, dzięki czemu każdy z jego kolejnych projektów jest coraz bardziej okazały i wyrafinowany.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/analizy-porownawcze-od-nowa-/register?_gl=1*n97fs9*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwNTQ5OTI5NS4yMTIuMS4xNzA1NTAwMTAyLjU5LjAuMA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy