Zaproszenie – Kilka słów o podatkach z Sendero Tax & Legal. Jak poprawnie wypełnić CIT-8S (pomoc strefowa) – webinar

Data wydarzenia: 01/03/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią Sendero Tax & Legal  zaprasza na webinarium Jak poprawnie wypełnić CIT-8S (pomoc strefowa), które odbędzie się 1 marca 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

Webinarium w ramach cyklu pt.: Kilka słów o podatkach z Sendero Tax & Legal

Opis webinarium

Z końcem marca mija termin na złożenie deklaracji rocznej CIT-8. Przedsiębiorcy strefowi są zobowiązani do wypełnienia załącznika CIT-8S (Informacja o wysokości dochodu osiągniętego z działalności gospodarczej prowadzonej na podstawie zezwolenia na terenie specjalnej strefy ekonomicznej lub na podstawie decyzji o wsparciu). W ramach naszego webinarium wyjaśnimy krok po kroku jak właściwie wypełnić CIT-8, w tym omówimy najczęściej popełniane błędy dotyczące mi.in.: określania daty rozpoczęcia inwestycji i ustalenia dopuszczalnej wartości pomocy publicznej.

Chętnie odpowiemy na pytania w trakcie sesji Q&A.

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Tomasz Wilk

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, w tym w opodatkowaniu przychodów osiąganych przez polskich podatników za granicą oraz opodatkowaniu przychodów osiąganych w Polsce przez rezydentów innych krajów. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji cen transferowych. W trakcie swojej pracy dla Sendero Tax & Legal był odpowiedzialny za przygotowanie kilkudziesięciu dokumentacji, w tym na rzecz największych podmiotów z terenu południowo-zachodniej Polski. Aktywnie wspiera zespół Sendero Tax & Legal w projektach związanych z podatkiem CIT i VAT.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/kilka-slow-o-podatkach-z-sendero-tax-legal-jak-poprawnie-wypelnic-cit-8s-pomoc-strefowa-/register?_gl=1*pbadtb*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwODQzNTg2OC4yOTYuMS4xNzA4NDM3MzUwLjUxLjAuMA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy