Zaproszenie – Raportowanie MDR przy CIT – webinar

Data wydarzenia: 04/03/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax & Legal  zaprasza na webinarium Raportowanie MDR przy CIT, które odbędzie się 4 marca 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

Agenda

  • Jak „zarządzić” obowiązkiem raportowania MDR
  • Przykłady najnowszych schematów
  • Statystyki raportowania
  • Praktyka organów podatkowych
  • Q&A

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Maciej Kubica

radca prawny, ale z wykształcenia także ekonomista. Interdyscyplinarne przygotowanie zawodowe umożliwia mu kompleksową realizację projektów związanych z szeroko pojętymi przekształceniami i zmianami organizacyjnymi polegającymi na tworzeniu nowych struktur prawnych. Wspiera klientów działających w specjalnych strefach ekonomicznych, jak również dopiero ubiegających się o korzystanie z pomocy publicznej. Prowadząc spory z organami podatkowymi poszukuje nieszablonowych rozwiązań.

Jakub Skrzyniarz 

absolwent administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, specjalizacja – doradztwo podatkowe. Podczas studiów dwukrotnie nagradzany Stypendium Rektora za wyniki w nauce. Ukończył studia podyplomowe na kierunku prawo gospodarcze i handlowe. Obecnie stara się poszerzać swoją wiedzę, pomagając w projektach dotyczących podatków: CIT, VAT oraz podatku od nieruchomości.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/raportowanie-mdr-przy-cit/register?_gl=1*7mzfa2*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwODQ5NzYwOS4yOTcuMS4xNzA4NDk5NzY3LjM4LjAuMA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty