Zaproszenie – Rafał Kania o prawie pracy. Kondycja psychiczna pracownika – webinar

Data wydarzenia: 05/03/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią Sendero Tax & Legal  zaprasza na webinarium Kondycja psychiczna pracownika, które odbędzie się 5 marca 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

OPIS WEBINARIUM

Międzynarodowa Organizacja Pracy i Światowa Organizacja Zdrowia uznały stres za największe wyzwanie dla zdrowia pracowników na całym świecie. Bez wątpienia stanowi to sygnał dla pracodawców, że tego zagadnienia nie należy ignorować. Na zdrowie psychiczne pracowników wpływa wiele czynników. Dlatego bardzo ważne jest to, by pracodawcy zwracali uwagę na to, jak dbają o jakość środowiska pracy, które tworzą.

W pierwszym (z dwóch) webinarów chciałbym porozmawiać z psychologiem, o kwestiach podstawowych dla pracodawców w aspekcie zdrowia psychicznego:

  • Jakie są granice odpowiedzialności pracodawcy za zdrowie psychiczne pracowników?
  • W jakim zakresie zdrowie psychiczne mieści się w kodeksowych obowiązkach wynikających z bhp? W jakim trzeba wyjść poza te obowiązki?
  • Co można (a często trzeba) zrobić, żeby pracownicy czuli się dobrze w pracy?

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Rafał Kania

Radca prawny, wspólnik kancelarii Sendero

Wspólnik w Sendero Tax & Legal odpowiedzialny za praktykę prawa pracy, własności intelektualnej i danych osobowych. Od blisko 25 lat zajmuje się prawem pracy, wspierając polskich pracodawców, głównie tych o zagranicznej proweniencji. Ekspert między innymi od związków zawodowych (z perspektyw pracodawców), a także działalności socjalnej pracodawcy i BHP, w tym chorób zawodowych.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/rafal-kania-o-prawie-pracy-kondycja-psychiczna-pracownika/register?_gl=1*6ayozm*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwODYwMjU5OS4zMDEuMS4xNzA4NjAzNDc3LjM0LjAuMA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy