„EMO-LEADERSHIP” czyli sztuka zarządzania emocjami – webinar

Data wydarzenia: 11/03/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Momentum4Business zaprasza na webinarium EMO-LEADERSHIP” czyli sztuka zarządzania emocjami. Jak je poczuć i zrozumieć, aby rozwijały? I co o tym mówi neuronauka? które odbędzie się 11 marca 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

OPIS WEBINARU

Emo-Leadership = biznes, emocje, neuronaukaInteligencja emocjonalna to liderski kompas
Inteligencja emocjonalna nazwana jest kompetencją przyszłości. I nie ma w tym cienia przesady, bo jest ona liderskim kompasem niezbędnym do zarządzania nie tylko sobą, ale także innymi ludźmi.

Pozostaje tylko jedna niewiadoma. Jak się do tego zabrać?

Emo – Leaderhisp to świadomość będąca kluczem do odblokowania potencjału, do rozwoju i  odporności na zewnętrzne okoliczności. Dzięki niej możliwe jest rozpoznanie nawet subtelnych emocji, zrozumienie ich, nawigowanie i skuteczne działanie w stanach ich nagromadzenia i napięć, o jakie w drodze do celu niełatwo indywidualnie, a co dopiero w zespołach, gdzie sumuje się ich tak wiele.

Zacznij rozwijać swoją świadomość z nami podczas webinaru  z Agnieszką Mazur z Momentum4Business
Agnieszka przeprowadzi nas przez temat Emo – Leadership’u w oparciu o 3 konteksty, czyli wpływu inteligencji emocjonalnej:
👍 na motywację
👍 na zaufanie
👍 na efektywność

❓Dowiemy się jakich narzędzi używać i UWAGA!!! poznamy kilka naukowych, a wręcz szokujących badań o tym jak emocje działają na Twój mózg, Twoje decyzje i wybory. 
❓Jak emocje mogą pomóc rozwijać biznes? tu zmierzymy się też z Waszymi wątpliwościami  i pytaniami

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Agnieszka Mazur

Z wykształcenia chemik. Z pasji liderka, menadżerka, trenerka i mentorka. Trenerka obszaru leadership i budowania zespołów.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła, pracując w firmie z branży FMCG zarządzając zespołem międzynarodowym R&D z trzema oddziałami – w Polsce, Francji i Belgii.

Dzisiaj jako dyrektor Momentum4Busines i  trenerka metodyki Momentum dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym, które łączy z narzędziami treningu mentalnego, treningu interpersonalnego i neuronauki. Autorka książki “Alfabet Kreatywności”. Jej misją jest budowanie, rozwijanie i inspirowanie kreatywnych zespołów wykorzystując potencjał, mocne strony oraz różnorodność. Współpracując z liderami i zespołami towarzyszy w odnajdywaniu w sobie wewnętrznej mocy i twórczego flow. Zapraszając do świata emocji i rozwoju kompetencji miękkich pozwala uświadomić sobie  i korzystać z wewnętrznej siły i możliwości, jakie każdy z nas nosi w sobie, by działać lepiej, efektywniej, skuteczniej i z większą satysfakcją. Zdecydowana pasjonatka wiedzy o neuronauce i emocjach.

 

Zapiszcie się sami lub podzielcie się tym zaproszeniem z innym członkiem zespołu lub kimkolwiek kto zrobi z niego użytek!

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/-emo-leadership-czyli-sztuka-zarzadzania-emocjami/register?_gl=1*19fp5rp*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwOTEyMjI4NC4zMTkuMS4xNzA5MTI1NjM3LjQ3LjAuMA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy