Moc feedbacku, czyli jak rozmawiać z Liderami- webinar

Data wydarzenia: 20/03/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Momentum4Business zaprasza na webinarium Moc feedbacku, czyli jak rozmawiać z Liderami, które odbędzie się 20 marca 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

OPIS WEBINARU

Często nazywany informacją zwrotną, często traktowany narzędziami o mądrych nazwach (jeszcze częściej już mało aktualnymi na dzisiejszą świadomość i czasy), często opierający się na 2 krokach: poinformowaniu i oczekiwaniu na działania (jeszcze dobrze, o ile wspólnie umówionych, gorzej, jeśli wyłącznie narzuconych).
To właśnie sprawia, że FEEDBACK to wyrzucenie z siebie komunikatu w kierunku drugiej strony. A FEEDBACK to po prostu komunikacja, rozmowa, która nie zaistnieje bez obustronnej wymiany.
W tym temacie jest tyle mitów do obalenia, tyle postaw do odmienienia, tyle schematów do wyrzucenia, że już teraz możemy Waz zapewnić, że dyskusja będzie gorąca. Zresztą wymiana doświadczeń i przemyśleń z Wami podczas naszych spotkań inspiracyjnych, to siła napędowa naszego działania.

 

Poszerzaj swoja wiedzę z nami podczas webinaru z Justyną Glińską z momentum4Business.

 

Razem z Justyną odpowiemy na pytania:
✅ Dlaczego boimy się feedbacku?
✅  Co zrobić, żeby feedback stał się narzędziem rozwojowym?
✅  Czym feedback jest i czym nie jest?
✅  Kiedy feedback jest SuperMocą, a kiedy tą moc zabiera?
✅  W jakich procesach HR pojawią się feedback i gdzie jest wręcz niezbędny?

 

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Justyna Glińska

Strategiczny doradca HR, doświadczony manager, trener biznesu, członek polskiego stowarzyszenia HRBP, certyfikowany trener FRIS®

Praca w dużych korporacji międzynarodowych pozwoliła jej na zebranie wielu różnorodnych doświadczeń wykorzystywanych obecnie w pracy doradczej i szkoleniowej. Jest praktykiem w obszarach procesów HR, wspiera organizacje i liderów w zarządzaniu potencjałem pracowników oraz w projektach rekrutacyjnych, AC/DC i outplacement. Skupia się na działaniach podnoszących efektywność i zaangażowanie pracowników tak, aby dostarczyć nowe kompetencje i budować standardy kulturowe organizacji. Inspiruje zespoły do efektywnej współpracy i osiągania wspólnych celów. Prywatnie miłośniczka aktywnego spędzania wolnego czasu, o sobie mówi „dziewczyna z gór”.

 

Zapiszcie się sami lub podzielcie się tym zaproszeniem z innym członkiem zespołu lub kimkolwiek kto zrobi z niego użytek!

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/moc-feedbacku-czyli-jak-rozmawiac-z-liderami/register?_gl=1*155auf9*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwOTEyMjI4NC4zMTkuMS4xNzA5MTI4MDg0LjMxLjAuMA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy