Sygnaliści – projekt ustawy – webinar

Data wydarzenia: 29/03/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax & Legal  zaprasza na webinarium „Sygnaliści – projekt ustawy”, które odbędzie się 29 marca 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

AGENDA

  1. Kim są sygnaliści.
  2. Ochrona sygnalistów.
  3. Na kogo i jakie obowiązki nakładać będzie ustawa o sygnalistach.
  4. Jak odpowiednio wdrożyć w organizacji procedury dotyczące sygnalistów.
  5. Jakie korzyści dla organizacji mogą przynieść sygnaliści.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Julia Bar

Radca prawny od 2013 roku, niemniej jednak doświadczenie zdobywała już od roku 2007, praktykując w kancelarii radcy prawnego, kancelarii notarialnej i w dziale prawnym spółki.

Jako radca prawny przeprowadziła wiele postępowań sądowych, reprezentując klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym. Współpracowała z kancelarią specjalizującą się w prawie budowlanym oraz kancelarią specjalizującą się w odszkodowaniach oraz prawie oświatowym (w zakresie zaniżonych dotacji dla podmiotów niepublicznych).

Z kancelarią TLA współpracuje od 2022 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym oraz prawie pracy. Uczestniczy też w wielu projektach z zakresu innych dziedzin prawa.

Specjalizacje: prawo pracy, odszkodowania, postępowanie sądowe.

Karolina Ślusarczyk

Radca prawny, od 2021 roku wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, niemniej jednak doświadczenie zdobywała już wcześniej, współpracując z wrocławskimi kancelariami. Absolwentka kierunków prawo i filologia polska Uniwersytetu Wrocławskiego. Z Kancelarią TLA współpracuje od 2023 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym oraz prawie pracy. Uczestniczyła też w licznych projektach z innych dziedzin prawa. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z kancelariami zajmującymi się odszkodowaniami, błędami medycznymi, prawem oświatowym oraz obsługą podmiotów prywatnych.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/sygnalisci-projekt-ustawy/register?_gl=1*rph14v*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcxMDQxMjg1Ni4zNTMuMS4xNzEwNDE2Mjg0LjUxLjAuMA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty