KPMG. Jak bezpiecznie poruszać się w otoczeniu podatkowym? Odpowiedzialność osobista osób odpowiedzialnych za kwestie podatkowe bez tajemnic – szkolenie w Wałbrzychu

Data wydarzenia: 10/04/2024 09:45 - 13:45

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z KPMG ma przyjemność zaprosić na szkolenie stacjonarne Jak bezpiecznie poruszać się w otoczeniu podatkowym? Odpowiedzialność osobista osób odpowiedzialnych za kwestie podatkowe, podczas którego Eksperci z KPMG omówią poniższe zagadnienia:

  • Odpowiedzialność karna skarbowa a należyta staranność
  • Trendy w kontrolach i postępowaniach organów skarbowych
  • Ład korporacyjny i narzędzia zarządzania ryzykiem na przykładzie różnych dziedzin podatkowych
  • Mechanizmy i zagadnienia praktyczne

 

Termin: 10 kwietnia 2024 r., w godzinach 9:45 – 13:45.

Miejsce spotkania: WSSE „INVEST-PARK” sp. z o.o., ul. Uczniowska 16, Wałbrzych, sala na parterze.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc postojowych proszę o zaparkowanie auta na parkingu, pod Urzędem Skarbowym, przy ul. Uczniowskiej 21.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla przedsiębiorców Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej!!!

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu a nie jesteś firmą strefową, napisz do nas.

Zgłoszenia przyjmujemy do 8.04.2024, do godziny 14:00.

 

Szkolenie poprowadzą dla Państwa:

Agnieszka Przeorek, Dyrektor w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce, doradca podatkowy

Agnieszka dołączyła do KPMG w 2008 roku. Agnieszka jest ekspertem w zakresie doradztwa „compliance” i procesowym podejściu do funkcji podatkowej w przedsiębiorstwie (również w przypadku przedsiębiorstw działających w Specjalnej Strefie Ekonomicznej / Polskiej Strefie Inwestycji). Jej doświadczenie obejmuje zarówno podatki dochodowe (CIT, PIT), jak i podatki obrotowe (VAT). Agnieszka w swojej codziennej działalności dba o interesy podatników z kapitałem polskim, jak i zagranicznym. Agnieszka reprezentuje również klientów w licznych postępowaniach podatkowych oraz w kontaktach z organami skarbowymi, np. w zakresie wniosków interpretacyjnych czy nadpłatowych.

 

Michał Seweryn, Starszy Menedżer w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce, radca prawny

Michał dołączył do KPMG w 2015 roku. Posiada doświadczenie w realizacji projektów dla podmiotów krajowych oraz zagranicznych. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem podatku dochodowego od osób prawnych, jak również doradztwie prawnym w zakresie prawa spółek handlowych oraz prawa gospodarczego. Jego doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo w zakresie raportowania schematów podatkowych (MDR) oraz przeprowadzania kompleksowych procesów reorganizacyjnych podmiotów gospodarczych. Michał jest członkiem wyspecjalizowanego zespołu KPMG MDR Core posiadającego bogate doświadczenie bazujące na licznych projektach z podmiotami z różnych branż, regularnych kontaktach z organem podatkowym wyspecjalizowanym w zakresie MDR, kontaktach z Ministerstwem Finansów, jak również cyklicznych spotkaniach z innymi spółkami doradczymi BIG4.

 

Alina Zarzecka, Menedżer w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce

Alina dołączyła do KPMG w 2008 roku. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług spółek oraz grup kapitałowych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Alina koordynuje projekty w zakresie CIT/VAT compliance, jak również liczne postępowania podatkowe w zakresie podatku u źródła oraz wspiera klientów w kontrolach podatkowych. Jej doświadczenie obejmuje również tworzenie polityk podatkowych oraz prowadzenie przeglądów podatkowych, due dilligence oraz wsparcia klientów w zakresie reorganizacji działalności.

 

Mateusz Mądry, Menedżer w dziale doradztwa podatkowego KPMG w Polsce, radca prawny

Mateusz dołączył do KPMG w 2015 r. Posiada doświadczenie w realizacji projektów dla podmiotów krajowych oraz zagranicznych w zakresie podatków bezpośrednich i pośrednich, jak również obsługę klientów w zakresie prawa spółek handlowych, prawa karnego skarbowego oraz MDR. W KPMG zaangażowany jest w projekty obejmujące bieżące doradztwo podatkowe, przeglądy podatkowe, a także projekty, w ramach których klienci uzyskują wsparcie w zakresie postępowań toczących się przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI: https://forms.office.com/e/aPKmhiy7fM?origin=lprLink

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy