Co dalej z KSeF oraz istotne tematy pojawiające się przy wdrożeniach – webinar

Data wydarzenia: 11/04/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax & Legal  zaprasza na webinarium Co dalej z KSeF oraz istotne tematy pojawiające się przy wdrożeniach, które odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

AGENDA

  1. Status prawny, czyli czy już wiemy, kiedy wejdzie w życie
  2. Podsumowanie konsultacji z MF
  3. Data wystawienia w KSeF a wpływ na funkcjonowanie w organizacji
  4. Faktury korygujące – jak wystawić w KSeF
  5. Wystawianie faktur w trybie awarii
  6. Q&A

Szkolenie poprowadzą dla Państwa:

Magdalena Jastrowicz-Sury, Menadżer w Kancelarii TLA, doradca podatkowy

  • Związana z Kancelarią TLA od 2012 r. Od 2018 roku posiada tytuł doradcy podatkowego. Absolwentka administracji oraz prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, skończyła również kurs kandydatów na księgowego. Menadżer skupiający się na projektach związanych z VAT, podatkiem od nieruchomości. W swojej karierze zajmuje się sprawami dot. m.in. rozliczeń międzynarodowych transakcji towarowych, VAT Compliance, obsługi podatkowej e-commerce, rozliczeń podatkowych spółek, ale także stowarzyszeń, spółdzielni i jednostek samorządu terytorialnego. Wspiera także klientów w zakresie spraw celnych i akcyzowych. Magdalena jest współautorką publikacji: „Wpływ centralizacji rozliczeń VAT na funkcjonowanie JST – Vademecum sekretarza jednostki samorządu terytorialnego” pod red. Ryszard Adam Grytner (2018), aktywnie publikuje artykuły na łamach prawo.pl.
  • Wiktoria Szpineta, Starszy konsultant w Kancelarii TLA

Absolwentka administracji oraz ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Z Kancelarią TLA współpracuje od 2018 roku, początkowo odbywając praktykę, aktualnie jako konsultant podatkowy. Aktywnie dzieli się zdobytą wiedzą publikując wypowiedzi i komentarze w artykułach na łamach Prawo.pl, a artykuł, na temat transakcji łańcuchowych, którego jest współautorką pojawił się również w Rzeczpospolitej. Specjalizuje się w podatku VAT oraz odnosi w tej specjalizacji liczne sukcesy, m.in wygrana sprawa dotycząca zwrotu VAT z tytułu świadczenia złożonego. Wiktoria Szpineta jako prelegent prowadziła szkolenie „Zmiany w VAT” oraz uczestniczyła w wielu projektach obejmujących zarówno podatki dochodowe jak i podatki pośrednie takich jak: rozliczenia transakcji międzynarodowych, bieżące odliczenia VAT, obsługa podatkowa spółek oraz jednostek samorządu terytorialnego.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/co-dalej-z-ksef-oraz-istotne-tematy-pojawiajace-sie-przy-wdrozeniach/register

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy