Kilka słów o podatkach z Sendero Tax & Legal. Kontrole, postępowania podatkowe, spory z organami – o czym warto pamiętać – webinar

Data wydarzenia: 16/04/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią Sendero Tax & Legal  zaprasza na webinarium Kontrole, postępowania podatkowe, spory z organami – o czym warto pamiętać, które odbędzie się 16 kwietnia 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

Spotkanie w ramach cyklu pt.: Kilka słów o podatkach z Sendero Tax & Legal.

OPIS WEBINARU

Wizja kontroli podatkowej spędza sen z powiek przedsiębiorców, jak i osób odpowiedzialnych za ich rozliczenia podatkowe. Skutki kontroli mogą być bowiem bardzo dotkliwe. Konieczność zapłaty przez firmę zaległości podatkowej, odsetek za zwłokę oraz sankcji to nie wszystko. Fiskus może pociągnąć do odpowiedzialności karno-skarbowej właścicieli firmy, członków zarządu, głównych księgowych lub dyrektorów finansowych.

  • Po co są przeprowadzane kontrole podatkowe?
  • Czy da się przewidzieć kontrolę?
  • Jak się do niej przygotować?
  • Jak zachować się w trakcie kontroli i na co zwracać uwagę?

Aby odpowiedzieć na te pytania, konieczne jest zrozumienie celu kontroli, zasad typowania podatników do kontroli, sposobu wszczęcia kontroli podatkowych oraz reguł ich prowadzenia. W trakcie webinaru nasza ekspertka podzieli się swoim doświadczeniem oraz dostarczy cennych informacji, praktycznych porad i przykładów. Dowiedzą się Państwo, jak przygotować się do kontroli, jak zachować się w trakcie kontroli, jak korzystać z praw przysługujących kontrolowanemu, a także jak skutecznie prowadzić spór z organem podatkowym.

 

Spotkanie poprowadzI dla Państwa:

Monika Bilska

Monika jest doświadczonym doradcą podatkowym. Od lat obsługuje podmioty m. in. w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego, opiniowania umów, przeglądów podatkowych. Jest prelegentką na licznych szkoleniach podatkowych. Do jej specjalizacji należy także przygotowywanie oraz przeprowadzenie klientów przez proces kontroli podatkowej oraz reprezentacja klientów w postępowaniach podatkowych prowadzonych przez organy podatkowe i sądy administracyjne.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/kontrole-postepowania-podatkowe-spory-z-organami-o-czym-warto-pamietac/register

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty