Zaproszenie KIG dla polskich przedsiębiorców na misję gospodarczą do Algierii i Tunezji w dniach 18-24 maja 2024 r.

Data wydarzenia: 18/05/2024 - 24/05/2024

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Krajowej Izby Gospodarczej kierujemy do polskich przedsiębiorców zaproszenie do udziału w misji gospodarczej do Tunezji i Algierii, która odbędzie się w dniach 18-24 maja br.

 

Misja ta ma charakter wielobranżowy i przede wszystkim koncentruje się na branżach: chemicznej, energetycznej, paliwowej, zielonych technologii, motoryzacyjnej, budowlanej i spożywczej. Misja jest organizowana przez KIG przy współpracy z Ambasadami RP w Algierii i Tunezji oraz Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH.

Brak opisu obrazka

 

🌍🚢 Celem misji jest prezentacja polskiej oferty eksportowej i inwestycyjnej oraz nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi na rynku algierskim i tunezyjskim;

🤝💼 W ramach programu misji zostaną zorganizowane ponadto spotkania informacyjno-networkingowe z lokalnymi organizacjami wsparcia biznesu i ekspertami;

👔📝 Program misji przewiduje m.in. udział w Polsko-Algierskim Forum Biznesu Algierze oraz Polsko-Tunezyjskim Forum w Tunisie i Forum Biznesu w Sousse.

 

Krajowa Izba Gospodarcza od wielu lat prowadzi aktywnie działania na rynkach afrykańskich. W związku z dużym zainteresowaniem poprzednimi misjami do Algierii, maj 2022 oraz listopad 2022 po raz kolejny KIG chce pomóc polskim przedsiębiorcom w procesie internacjonalizacji.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę je kierować do p. Agnieszki Salamończyk lub p. Elżbiety Wojtas:

 

Agnieszka Salamończyk

tel. 22 630 97 73

e-mail:

 

Elżbieta Wojtas

tel. 22 630 97 52

e-mail:

 

Kliknij: Zaproszenie_Misja KIG do Afryki Północnej_18-24 maja2024  lub FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Ze strony Strefy Eksportera WSSE gorąco zachęcamy polskich przedsiębiorców do udziału w misji oraz uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie tej informacji wśród działów odpowiedzialnych za eksport w Państwa firmach/organizacjach.

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy