Ekspert 2.0. Sekrety budowania marki osobistej w 2024: AI, narzędzia i trendy – webinar

Data wydarzenia: 06/05/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Jesteśmy zmuszeni przełożyć dzisiejszy webinar Ekspert 2.0. Sekrety budowania marki osobistej w 2024: AI, narzędzia i trendy. Z naszym Partnerem firmą Antal spotkamy się już 6 maja 2024, w godzinach 10:00 – 11:30.

Serdecznie przepraszam za zmianę terminu. Mam nadzieję, że będziecie z nami 6 maja. Do zobaczenia.

 

Opis webinarium

W dzisiejszym cyfrowym świecie, budowanie silnej marki osobistej online stało się kluczowe dla rozwoju kariery każdego profesjonalisty. Niezależnie od branży, w której działasz, wypracowanie statusu eksperta otwiera drzwi do nowych możliwości zawodowych, zwiększa widoczność na rynku pracy oraz ułatwić budowanie wartościowych relacji zawodowych. Jak skutecznie komunikować swoje kompetencje, osiągnięcia i wiedzę, aby stać się rozpoznawalnym liderem myśli w swojej dziedzinie? Gdzie je komunikować? Jak AI może zrewolucjonizować sposób, w jaki budujesz i promujesz personal branding? Jakie trendy rządzą social mediami w 2024? Po odpowiedzi zapraszamy na webinar prowadzony przez PR Specjalistkę firmy Antal.

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Martyna Petrus, PR Specialist Antal

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/ekspert-2-0-sekrety-budowania-marki-osobistej-w-2024-ai-narzedzia-i-trendy/register

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy