Cyfrowe narzędzia ciągłego doskonalenia – webinar

Data wydarzenia: 09/05/2024 10:00 - 11:30

Brak opisu obrazka

 

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Balluff  zaprasza na webinarium Cyfrowe narzędzia ciągłego doskonalenia, które odbędzie się 9 maja 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

AGENDA

Doskonalenie Działu Ciągłego Doskonalenia – prezentacja obejmująca zakresem tematycznym najpopularniejsze wątki poruszane przez działy optymalizacji, ciągłego doskonalenia i Lean Management związane z szeroko pojętą optymalizacją w obszarach monitoringu mediów, monitoringu maszyn i digitalizacji. Zaprezentowane zagadnienia z wdrożeń z całą pewnością będą inspiracją do wdrożenia prostych i skutecznych narzędzi do digitalizacji danych.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Mikołaj Ruta

Business Development Manager EMEA

Dzięki inteligentnym technologiom biznes może się rozwijać. Rozwój ten jest bardzo dynamiczny, więc jeśli nie chce się zostać w tyle za konkurencją, należy nieustannie podążać za trendami oraz nowymi rozwiązaniami oraz technologiami.

Mikołaj Ruta jest twórcą wielu wynalazków chronionych prawem patentowym i nagradzanych w licznych konkursach.

Ukończył AGH, wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu projektów badawczo rozwojowych w obszarach INDUSTRY 4.0. tj. automatyzacja, optymalizacja procesów produkcyjnych wraz z obszarami kompletnego łańcucha dostaw.

Rzadko spotykane połączenie wiedzy oraz doświadczenia biznesowo-inżynierskiego, pozwala na szybką i trafną diagnozę zagadnień na styku tych dyscyplin.

Motto: „Wizja bez implementacji to halucynacja.”

Obecnie w firmie Balluff koncentruje się rozwojem biznesu w obszarze IoT, IIoT, Ai, predictive maintenance and processes monitoring, digital Lean.

 

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/cyfrowe-narzedzia-ciaglego-doskonalenia/register

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy