Zaproszenie na wielobranżową misję biznesową do Lizbony (Portugalia): 25-29 listopada 2024 r.

Data wydarzenia: 25/11/2024 - 29/11/2024 00:00

 

Strefa Eksportera Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” informuje, że Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza organizuje w terminie 25 – 29 listopada br. wspólnie z partnerem portugalskim CCIP kolejną wielobranżową misję biznesową do Lizbony (Portugalia).

 

Brak opisu obrazka

 

📝💼 Misje organizowane przez ww. izbę wykazują znakomite przygotowanie organizacyjne i merytoryczne. Charakteryzują się także wysokim stopniem zindywidualizowania. Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza organizuje spotkania B2B z przedsiębiorcami dostosowane do profilu firmy.  W ramach agendy organizowane są seminaria przybliżające polskim przedsiębiorcom prawne, celno-podatkowe i praktyczne aspekty rozwijania współpracy z tym rynkiem.

👔🤝 Celem misji jest zapewnienie polskim uczestnikom indywidualnych spotkań B2B z potencjalnymi portugalskimi partnerami biznesowymi, w ich siedzibach, zgodnymi z zadanym przez polskich uczestników profilem pożądanych spotkań (brief, vide formularz zgłoszeniowy).

 

Do niniejszej informacji załączamy zaproszenie w języku polskim do udziału w misji.
W zaproszeniu podana jest m.in. agenda misji, cena uczestnictwa oraz kontakt do Pana Wojciecha Baczyńskiego z PPCC, który organizuje to przedsięwzięcie i odpowie na ewentualne pytania dotyczące misji.

 

Misja Biznesowa Do Portugalii 25 29 Listopada 2024 (PL Version)

Ze strony Oficera Eksportu WSSE gorąco zachęcam do udziału w tej misji
Piotr Cichoń, Główny Specjalista w Dep. Obsługi Inwestora WSSE „INVEST-PARK”
mail:

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy