Higiena w sieci – cyber higiena. Jak zapobiegać kryzysowi wizerunkowemu w sieci – webinar

Data wydarzenia: 01/07/2024 10:00 - 11:30

Brak opisu obrazka

 

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z FlowbergIT zaprasza na webinarium Higiena w sieci – cyber higiena. Jak zapobiegać kryzysowi wizerunkowemu w sieci, które odbędzie się 1 lipca 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

OPIS WEBINARU

Szkolenie oferuje kompleksowe podejście do zarządzania kryzysowego i ochrony wizerunku w środowisku cyfrowym. Uczestnicy zostaną przygotowani do identyfikacji
i reagowania na potencjalne zagrożenia reputacyjne, zaczynając od wewnętrznych procedur, poprzez aktywne monitorowanie mediów, aż do zarządzania kryzysowego.

Podczas webinaru, uczestnicy nauczą się, jak wykorzystać najlepsze praktyki w celu zapobiegania i zarządzania kryzysami wizerunkowymi online. Szczególny nacisk kładziony jest na rozwój umiejętności zarządzania kryzysowego, kreowanie odpowiednich wewnętrznych regulaminów i procedur oraz efektywny monitoring internetowy, mający na celu ochronę wizerunku organizacji.

Cele szkolenia obejmują:

  1. Rozwój umiejętności zarządzania kryzysowego – uczestnicy nauczą się identyfikować i efektywnie reagować na zagrożenia dla reputacji.
  2. Ochrona wizerunku w środowisku cyfrowym – zdobycie wiedzy o najlepszych praktykach utrzymania pozytywnego wizerunku online.

Szkolenie jest skierowane do kadry zarządzającej i wszystkich, którzy są odpowiedzialni za utrzymanie bezpieczeństwa informacji i zarządzanie wizerunkiem firmy w środowisku cyfrowym.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Jakub Karmowski

doświadczony analityk OSINT z ponad 15-letnim stażem. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, zarówno w sektorze rządowym, jak i komercyjnym. Doświadczony trener oraz prelegent, propagujący nowe techniki w pozyskiwaniu informacji publicznie dostępnych. W latach 2018-2020 pełnił funkcję szefa Wydziału Analiz Informacji ze Źródeł Otwartych w Ministerstwie Finansów. W tym czasie odpowiadał za realizację zadań związanych z przygotowywaniem analiz OSINT, wykorzystywanych w działaniach kontrolnych i analitycznych resortu. W latach 2020 – 2023 był związany z Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie na stanowisku zastępcy dyrektora Departamentu Fintech odpowiadał za prace Zespołu Analiz OSINT. W tym czasie kierował m.in. pracami nad opracowywaniem metod analitycznych wykorzystywanych w analizach OSINT dla rynku finansowego. Obecnie – Dyrektor Działu OSINT we Flowberg IT Sp. z o.o., gdzie nadzoruje prace związane z opracowywaniem metod analitycznych wykorzystywanych w analizach OSINT dla rynku komercyjnego. Jest również współtwórcą autorskich narzędzi analitycznych w obszarze IT.

Maciej Wojciechowski

trener medialny i specjalista w zakresie kreacji wizerunku i protokołu dyplomatycznego. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej oraz Franklin University, gdzie ukończył studia MBA. Doradca w zakresie komunikacji, marketingu, PR, Personal Branding oraz protokołu dyplomatycznego. Doradzał i szkolił takim instytucjom i firmom jak: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Konsulat Królestwa Norwegii, Konsulat Turcji, Konsulat Indii, Konsulat Republiki Chile oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Współpracował również z Hewlett Packard, Impel, Ernst & Young, Grupa CCC, PGNiG S.A. Prowadził wykłady z autoprezentacji na zaproszenie wydziału prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Aktualnie pełni funkcję kierownika marketingu we Flowberg IT Sp. z o.o.

LINK DO REJESTRACJI:

Zapisz się!

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy