Bezpłatne warsztaty online MRiT dla przedsiębiorców branży meblarskiej w dn. 13-14 czerwca 2024 r.

Data wydarzenia: 13/05/2024 - 14/05/2024 00:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniach 13 i 14 czerwca br. Ministerstwo Rozwoju i Technologii wraz z instytucjami partnerskimi organizuje bezpłatne warsztaty online dla przedsiębiorców z branży meblarskiej 🪑

Brak opisu obrazka

 

📝🚢 Podczas tego wydarzenia będzie się można dowiedzieć m.in. w jaki sposób obniżyć koszt importu zaopatrzeniowego i wziąć udział w przetargach organizacji międzynarodowych, czy jak skorzystać z dostępnych instrumentów wsparcia eksportu i promocji. Dyskusje będą też poświęcone perspektywicznym dla eksportu rynkom i sposobom radzenia sobie z barierami w dostępie do rynków pozaunijnych.

Warsztaty skierowane są do firm z branży meblarskiej, które prowadzą działalność na terenie naszego kraju i eksportują swoje produkty lub są zainteresowane wejściem na rynki zagraniczne. Akcelerator branżowy skierowany jest do przedsiębiorstw z dominującym udziałem polskiego kapitału.

 

🤝💼 Uczestnicy dowiedzą się o możliwościach wsparcia finansowego i instytucjonalnego, jakie oferuje Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych Finance, Polski Fundusz Rozwoju, PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A – Fundusz Ekspansji Zagranicznej, Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A, NCBR, czy Bank Gospodarstwa Krajowego.

Firmy zainteresowane udziałem w warsztatach, prosimy o przesłanie zgłoszeń w formularzu na adres:

Nabór potrwa do 7 czerwca 2024 r.

To kolejne warsztaty, które MRiT organizuje dla polskich przedsiębiorców z różnych branż. Dotychczasowe edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy w większości uznali przekazywane im informacje za bardzo użyteczne w ekspansji eksportowej i inwestycyjnej.

Agenda branża meblarska – 13-14.06.2024 1

Formularz zgłoszeniowy

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy