WHT kwestie praktyczne – kontrole WHT, opinie o stosowaniu preferencji, orzecznictwo sądowe – webinar

Data wydarzenia: 24/06/2024 10:00 - 11:30

Brak opisu obrazka

 

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax & Legal  zaprasza na webinarium WHT kwestie praktyczne – kontrole WHT, opinie o stosowaniu preferencji, orzecznictwo sądowe, które odbędzie się 24 czerwca 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

AGENDA

  1. Kontrole WHT – Raport z terenu:
  • Cash pool a bank wewnętrzny w kontrolach WHT.
  • Dywidenda w kontrolach WHT.
  1. Wezwania do uzupełnienia wniosku obrazem oczekiwań organu podatkowego.
  2. Należyta staranność – jaką dokumentację zbierać i jak często ją aktualizować?
  3. Orzecznictwo sądowe – wybrane problemy.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Krzysztof Koniewski

partner w Kancelarii TLA, licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w takich firmach jak Roedl & Partner, PwC, Deloitte. Pełniąc funkcje menedżerskie był odpowiedzialny za zespół German Desk, ukierunkowany na obsługę klientów niemieckojęzycznych. Rozwijając specjalizację w zakresie podatków pośrednich, skutecznie
i z wieloma sukcesami doradzał klientom również w zakresie podatków dochodowych. Krzysztof na konto swoich osiągnięć zawodowych może zapisać w szczególności bardzo wysoką skuteczność w sporach z organami podatkowymi oraz wdrożenie
u klientów wielu rozwiązań istotnie poprawiających strukturę rozliczeń podatkowych.

Wiktoria Wsolak

starszy konsultant TLA, absolwentka studiów ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Co roku nagradzana Stypendium Rektora dla najlepszych studentów za wyróżniające się wyniki w nauce.
Aktywnie uczestniczy w projektach z zakresu CIT, zajmując się w szczególności cenami transferowymi i podatkiem u źródła.

 

LINK DO REJESTRACJI:

Zapisz się!

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy