Praktyczny przewodnik po uldze B+R – webinar

Data wydarzenia: 13/06/2024 10:00 - 11:30

Brak opisu obrazka

 

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią WPW Doradztwo podatkowe zaprasza
na webinarium Praktyczny przewodnik po uldze B+R, które odbędzie się 13 czerwca 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

Podczas szkolenia ekspertki WPW przedstawią Państwu kluczowe warunki i korzyści ze stosowania ulgi B+R i przybliżą proces jej bezpiecznego wdrożenia. Bazując na wieloletniej praktyce i obserwacji rynku, ekspertki opowiedzą o praktycznych aspektach stosowania ulgi w mniejszych i większych organizacjach, przykładach działań badawczo-rozwojowych, korzyściach wynikających ze zidentyfikowania i dokumentowania prowadzonych działań i możliwych sposobach zabezpieczenia ewentualnych ryzyk.
W szkoleniu wykorzystane będą doświadczenia ze współpracy z przedsiębiorstwami, którym z pomocą ekspertek z sukcesem udało się wdrożyć ulgę B+R.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Anna Szymańska

Menedżerka/ Doradca podatkowy

Anna Szymańska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także filologię angielską oraz Szkołę Tłumaczy i Języków Obcych na tym samym uniwersytecie. Studiowała również na wydziale prawa Universitaet Bayreuth w Niemczech. Od 2012 r. jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Ania ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym, które zdobywała w dziale prawno-podatkowym PwC. Współpracowała m.in. z klientami z branży produkcyjnej, spożywczej, handlowej, motoryzacyjnej, medycznej oraz IT. Doradzała przede wszystkim dużym przedsiębiorstwom, zarówno w zakresie bieżącej działalności, weryfikacji rozliczeń, jak i przy projektach restrukturyzacyjnych.
Jej główny obszarem specjalizacji są podatki dochodowe, ze szczególnym uwzględnieniem podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatki międzynarodowe. Z sukcesem wspiera przedsiębiorstwa we wdrażaniu ulg podatkowych,
w tym w szczególności ulgi badawczo-rozwojowej. Obecnie Ania wspiera praktykę podatkową WPW i doradza przedsiębiorstwom
na obszarze Dolnego Śląska i innych regionów Polski. Ania biegle włada językiem angielskim, niemieckim i francuskim.

Agata Kamyk

Starsza konsultantka/ Doradca podatkowy

Agata Kamyk jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, gdzie ukończyła kierunek Rachunkowość i Controlling na ścieżce Doradztwo podatkowe. Agata od kilku lat wspiera praktykę podatkową WPW w zakresie bezpiecznego i efektywnego wdrażania ulg i preferencji podatkowych, doradztwa bieżącego oraz transakcyjnego. Od 2024 r. jest licencjonowanym doradcą podatkowym.

LINK DO REJESTRACJI:

Zapisz się!

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy