7 września 2022: spotkanie Erasmus+ Young Trade Ambassadors

Data wydarzenia: 07/09/2022

Brak opisu obrazka

Erasmus+ Young Trade Ambassadors

Spotkanie, 7 września 2022

Uprzejmie informujemy, że Krajowa Izba Gospodarcza współuczestniczy w projekcie ERASMUS+ Young Trade Ambassadors.
Projekt realizowany jest wraz z Partnerami:
• Bursa Chamber of Commerce and Industry (Turcja)
• Musiad Hessen (Niemcy)
• Birmingham Chamber of Commerce and Industry (Wielka Brytania)
• Chamber of Commerce and Industry of Vojvodina (Serbia).

Podstawowym celem projektu jest wsparcie studentów i młodych biznesmenów rozpoczynających lub planujących rozwinięcie zagranicznej działalności biznesowej. W dalszej perspektywie projekt powinien wpłynąć na wzrost uczestnictwa młodych biznesmenów w życiu gospodarczym kraju, co znajdzie odzwierciedlenie w zwiększeniu wydajności pracy, produkcji, polepszeniu standardu życia.

Narzędziem do osiągnięcia tego celu mogą być m.in. skuteczne szkolenia nt. innowacyjnych rozwiązań biznesowych, wzmocnienia podstawowych umiejętności i kluczowych kompetencji w sektorze handlu zagranicznego, specjalnie zaprojektowane dla danej grupy docelowej i dostępne w dowolnym miejscu i czasie.

W ramach projektu opracowane zostało kompendium podstawowej wiedzy (E-learning Platform) dla młodych przedsiębiorców rozpoczynających działalność zagraniczną, które obejmuje istotne tematy od planowania do zarządzania. Rozwiązania o charakterze międzynarodowym umożliwią uczestnikom skuteczne i praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy. W dniu 7 września 2022 r. odbędzie się spotkanie z przedstawicielami wszystkich organizacji partnerskich uczestniczących w projekcie, podczas którego zostaną przekazane ciekawe informacje praktyczne z zakresu programu Young Trade Ambassadors.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa, ul. Targowa 56, w godzinach 10.00 – 12.00.
Udział w spotkaniu i projekcie jest bezpłatny.
Spotkanie odbędzie się w jęz. angielskim.

Zachęcamy do udziału początkujących przedstawicieli biznesu, młodych przedsiębiorców, start-upy, studentów planujących rozpoczęcie działalności biznesowej, wszystkich zainteresowanych.

Zainteresowanych prosimy o rejestrację lub przesłanie informacji na e-mail: mnowakowska@kig.pl.

REJESTRACJA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty