BDO – Baza danych o odpadach – czyli co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien…

Data wydarzenia: 27/10/2020 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelaria radców prawnych i adwokatów – SOŁTYSIŃSKI KAWECKI & SZLĘZAK, zaprasza państwa na bezpłatne webinarium:

BDO – Baza danych o odpadach – czyli co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien…”, które odbędzie się 27 października 2020 r. w godz. 10:00 do 12:00.

Rejestr BDO – czyli przyczyna całego zamieszania:·

 1. Informacje ogólne o rejestrze – Kto? Kiedy? Jak?
  • lista podmiotów zobligowanych do wpisu do rejestru,
  • kto w Twojej firmie jest odpowiedzialny za rejestr BDO?
  • kiedy i jak? Wpis do rejestru – informacje praktyczne na przykładzie.
 2. Nowe wymogi regulacyjne od 2020 r.; reguły przejściowe.
 3. Główne problemy praktyczne związane z BDO.
 4. Sprawozdawczość i jej nowe formy; omówienie nowych przepisów.
 5. Sankcje – jak ich uniknąć:
  • administracyjne kary pieniężne,  w tym kara za brak wpisu do rejestru BDO, w tym możliwości odwołania od kar administracyjnych,
  • sankcje karne.
 6. Zapytaj eksperta – pytania o wpis do rejestru w odniesieniu do Twojego przedsiębiorstwa

LINK DO REJESTRACJI

Webinar poprowadzą:

Tomasz Duchniak – Starszy prawnik, radca prawny. Specjalista w realizacji projektów infrastrukturalnych (w tym dotyczących inwestycji sieciowych, drogowych oraz energetycznych), prawie nieruchomościowym z uwzględnieniem inwestycji typu „greenfield”, prawie ochrony środowiska oraz prawie budowlanym. Jego doświadczenie obejmuje liczne postępowania administracyjne i sądowe, w tym dotyczące przygotowania i realizacji projektów infrastrukturalnych w sektorze elektroenergetyki. Zajmuje się także sprawami reprywatyzacji. Z kancelarią SK&S związany od 2005 roku.

dr Łukasz Wyszomirski – Starszy prawnik, adwokat. Specjalizuje się w prawie ochrony środowiska, prawie nieruchomości oraz w postępowaniach przed organami administracji i sądami administracyjnymi. Doradza przy realizacji inwestycji budowlanych i infrastrukturalnych. Jest autorem m.in. monografii z zakresu prawa administracyjnego i współautorem wiodącego komentarza do Kodeksu postępowania administracyjnego. Z kancelarią SK&S związany od 2011 roku.

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Przejdź do formularza kontaktowego Ikona koperty