Bezpłatne szkolenie online z zakresu zamówień publicznych dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce.

Data wydarzenia: 18/05/2021 10:00 - 13:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. z o.o. wspólnie z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie online organizowane dla polskich przedsiębiorców w dn. 18 maja 2021 r. z zakresu zamówień publicznych dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu, podczas którego zapoznają się Państwo z podstawowymi zasadami skutecznego ubiegania się o zamówienia dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce.

Organizator: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. z o.o.

Szkoleniowiec: Poland-U.S. Operations, firma doradcza specjalizująca się w relacjach polsko-amerykańskich w dziedzinie obronności.

Szkolenie przeznaczone dla: Przedsiębiorcy – właściciele i menadżerowie firm zarejestrowanych w Polsce.

 Cel szkolenia:

–     Ułatwienie dużej liczbie przedsiębiorców, szczególnie MŚP działającym na terenie Polski, rozwoju działalności w oparciu o dostawy towarów i usług dla rządu USA.

–     Uzyskanie informacji na temat najczęstszych kategorii towarów i usług zamawianych przez amerykańskie bazy wojskowe.

–     Wyjaśnienie procedury amerykańskiego systemu zamówień publicznych na podstawie przewodnika powstałego na zamówienie MRPiT „Zostań dostawcą wojsk amerykańskich stacjonujących w Polsce” firmy Poland-U.S. Operations.

Termin szkolenia: 18 maja 2021 roku, w godz. 10:00 – 13:00.

Miejsce: Szkolenie organizowane za pomocą platformy ClickMeeting.

Termin dokonania rejestracji: 14 maja 2021 r.

REJESTRACJA

 

Brak opisu obrazka

 

*UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Organizator zastrzega możliwość udziału max. 2 osób z danej jednostki organizacyjnej.

Udział możliwy wyłącznie po uzyskaniu potwierdzenia rejestracji przez Organizatora, a następnie otrzymania linku do udziału w szkoleniu wraz z hasłem dostępu po okresie rejestracji, tj. po 14.05.2021 r.

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy